top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

«Метінвест» передав НГУ оптику й техніку на 10 млн грн

Захисники отримали 20 приладів нічного бачення, 7 дальномірів, 10 біноклів, 7 квадрокоптерів DJI MAVIC 3Т та ін.

Група «Метінвест», в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт, передала новоствореному підрозділу Гвардії наступу Національної гвардії України (НГУ) оптику та техніку загальною вартістю 10 млн грн. Про це йдеться в пресрелізі Metinvest.Media.

«По всій лінії фронту тривають важкі й небезпечні бої. Щоб підвищити ефективність наступальних операцій і зменшити втрати українських захисників, «Метінвест» передав велику партію оптики й техніки загальною вартістю 10 млн грн», – ідеться в повідомленні.

У розпорядження бійців потрапило 20 приладів нічного бачення, 7 дальномірів, 30 коліматорних голографічних прицілів та збільшувачів-магніфаєрів до них, 10 біноклів Schteiner, 7 квадрокоптерів DJI MAVIC 3Т та FMC, а також автономні зарядні станції EcoFlow, супутникові модеми Starlink, планшети та ноутбук. А для підвищення мобільності бійців на фронт доставлять бус та пікап

Попри те, що це обладнання доволі дефіцитне на ринку, «Метінвест» робить все можливе, щоб забезпечити військовослужбовців усім необхідним.

«За допомогою нових дальномірів ми можемо дуже точно, на дистанції до 2 кілометрів, визначати відстань до цілей. А відповідно, ефективніше планувати дії, коригувати вогонь на ураження усіма частинами підрозділу. Тому для нас це дуже, дуже необхідна техніка! Здебільшого, у ворога немає таких пристроїв, вони значно відстали – як у тактиці, так і у технічному спорядженні. Тому мати такі речі на озброєнні – для нас велика перевага», – прокоментував заступник голови роти одного з підрозділів наступу.

У 2022 році група «Метінвест» з урахуванням асоційованих компаній та спільних підприємств перерахувала 20,5 млрд грн податків та зборів до бюджетів усіх рівнів в Україні. У структурі податків і зборів найбільшими стали податок на прибуток – 6,6 млрд грн, єдиний соціальний внесок – понад 4 млрд грн, податок на доходи фізичних осіб – 3,7 млрд.

З початку війни компанія спрямувала на допомогу Україні понад 3,1 млрд грн, більше ніж 1,6 млрд із яких – на потреби армії в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page