top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

«Метінвест» передав НГУ оптику й техніку на 10 млн грн

Захисники отримали 20 приладів нічного бачення, 7 дальномірів, 10 біноклів, 7 квадрокоптерів DJI MAVIC 3Т та ін.

Група «Метінвест», в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт, передала новоствореному підрозділу Гвардії наступу Національної гвардії України (НГУ) оптику та техніку загальною вартістю 10 млн грн. Про це йдеться в пресрелізі Metinvest.Media.

«По всій лінії фронту тривають важкі й небезпечні бої. Щоб підвищити ефективність наступальних операцій і зменшити втрати українських захисників, «Метінвест» передав велику партію оптики й техніки загальною вартістю 10 млн грн», – ідеться в повідомленні.

У розпорядження бійців потрапило 20 приладів нічного бачення, 7 дальномірів, 30 коліматорних голографічних прицілів та збільшувачів-магніфаєрів до них, 10 біноклів Schteiner, 7 квадрокоптерів DJI MAVIC 3Т та FMC, а також автономні зарядні станції EcoFlow, супутникові модеми Starlink, планшети та ноутбук. А для підвищення мобільності бійців на фронт доставлять бус та пікап

Попри те, що це обладнання доволі дефіцитне на ринку, «Метінвест» робить все можливе, щоб забезпечити військовослужбовців усім необхідним.

«За допомогою нових дальномірів ми можемо дуже точно, на дистанції до 2 кілометрів, визначати відстань до цілей. А відповідно, ефективніше планувати дії, коригувати вогонь на ураження усіма частинами підрозділу. Тому для нас це дуже, дуже необхідна техніка! Здебільшого, у ворога немає таких пристроїв, вони значно відстали – як у тактиці, так і у технічному спорядженні. Тому мати такі речі на озброєнні – для нас велика перевага», – прокоментував заступник голови роти одного з підрозділів наступу.

У 2022 році група «Метінвест» з урахуванням асоційованих компаній та спільних підприємств перерахувала 20,5 млрд грн податків та зборів до бюджетів усіх рівнів в Україні. У структурі податків і зборів найбільшими стали податок на прибуток – 6,6 млрд грн, єдиний соціальний внесок – понад 4 млрд грн, податок на доходи фізичних осіб – 3,7 млрд.

З початку війни компанія спрямувала на допомогу Україні понад 3,1 млрд грн, більше ніж 1,6 млрд із яких – на потреби армії в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Киргизстан планує продовжити заборону на експорт брухту

Профільне міністерство винесло на обговорення відповідний проєкт постанови Міністерство економіки й торгівлі Киргизстану винесло на громадське обговорення проєкт постанови, який має на меті тимчасово

Споживання металопродукції в Україні за січень-травень впало на 3,6% р./р.

За 5 місяців внутрішній ринок країни спожив 1,36 млн т прокату та напівфабрикатів Україна за підсумками січня-травня 2024 року скоротила споживання металопродукції (прокат та напівфабрикати) на 3,6% у

BMI очікує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на 1,2% р./р.

Погіршення глобальних промислових та економічних перспектив негативно позначиться на виробництві сталі у світі Аналітичне агентство BMI прогнозує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на

Comments


bottom of page