top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

«Метінвест» передав військовим 550 бронежилетів американського стандарту

Амуніція захищатиме бійців, що стануть до лав ЗСУ в Запоріжжі

Група «Метінвест» нещодавно передала військовим 550 бронежилетів 4-го класу захисту в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова. Про це йдеться у повідомленні Metinvest. Media.

Ці бронежилети витримують влучання калібрів 5,45 та 7,62. Надійна броня власного виробництва «Метінвесту» захищатиме життя військовослужбовців, які стануть до лав Збройних сил України в Запоріжжі.

Військові, які отримали ці бронежилети, вже встигли помітити їхні переваги – амуніція зручна, неважка й надійно захищає від куль та уламків.

«Одним із головних напрямків роботи Метінвесту в умовах війни є допомога українським захисникам. Зокрема, компанія забезпечує своїх працівників, які мобілізовані до ЗСУ, та інших бійців, котрі боронять батьківщину, бронежилетами й касками. Зараз амуніцію продовжують передавати бійцям», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно «Метінвест» передав нацгвардійцям чергову партію бронежилетів. Три тисячі одиниць амуніції захищатимуть бійців підрозділів Національної гвардії України (НГУ) на запорізькому напрямку.

Від початку війни в Україні в межах мілітарної ініціативи «Сталевий Фронт» Ріната Ахметова «Метінвест» придбав для армії понад 1100 дронів. Нещодавно компанія передала ЗСУ 100 безпілотників DJI Mavic 3. Загальна вартість цієї партії техніки – понад 10 млн грн.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page