top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

«Метінвест» за 1,5 року війни спрямував на підтримку України 4 млрд грн

З них 2 млрд грн надано на допомогу армії в межах мілітарної ініціативи «Сталевий Фронт»

Група «Метінвест» з початку повномасштабного вторгнення рф на територію України спрямувала на підтримку держави та її громадян майже 4 млрд грн, з яких 2 млрд грн на потреби армії в межах мілітарної ініціативи «Сталевий Фронт». Про це йдеться у пресрелізі на сайті компанії.

«Усі 17 років свого існування «Метінвест» інвестував у розвиток виробництва й добробут України. З початку повномасштабної війни перед нами постав ще один, найважливіший виклик – допомогти країні здобути перемогу над ворогом, щоб зберегти її суверенітет і незалежність. Тож усі ці півтора року підприємства компанії стали не тільки свідками, а й активними учасниками боротьби. Ми працюємо для потреб фронту, доставляємо гуманітарну допомогу постраждалим і, попри все, продовжуємо виробляти українську сталь. Усі наші думки, прагнення та дії – для України та заради її мирного майбутнього», – коментує гендиректор компанії Юрій Риженков.

Один із головних напрямків допомоги – виготовлення металовиробів для фронтових потреб. Компанія освоїла технологію виробництва спецсталі для бронепластин та безоплатно за запитом забезпечує пластинами всіх, хто потребує захисту. Зі спецсталі також виготовляють броню для військових машин. Наразі їх отримали 120 БТРів та М-113, а найближчим часом посилять ще 80 броньовиків.

Також виготовляються спецукриття, протитанкові їжаки, шиповані ланцюги, пічки, будматеріали та ін. Компанія налагодила системне постачання на фронт військової техніки й обладнання, зокрема, БПЛА, тепловізори, комунікаційне обладнання, резервне живлення та ін.

Допомога мирному населенню надається в рамках проєкту «Рятуємо життя», до якого долучилось вже понад 250 компаній з усього світу. Підтримку від проєкту отримало вже майже пів мільйона людей у 70 територіальних громадах.

«Рятуємо життя» надає гуманітарну допомогу найвразливішим верствам населення, дбає про фізичне й психологічне відновлення українців, допомагає військовослужбовцям і цивільним з ампутаціями розпочати повноцінне життя, реалізує окремі проєкти для підтримання ментального здоров’я дітей та ін. Також в рамках проєкту надається обладнання, ліки та витратні матеріали лікарням в містах присутності Групи.

Нагадаємо, за підсумками січня-червня 2023 року група «Метінвест», з урахуванням асоційованих компаній та спільних підприємств, перерахувала до бюджетів усіх рівнів в Україні понад 6,3 млрд грн податків і зборів. За пів року компанія сплатила понад 1,5 млрд грн єдиного соціального внеску (ЄСВ), майже 1,5 млрд грн податку з доходів фізичних осіб та понад 1 млрд грн податку на прибуток.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page