top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

«Метінвест» за підсумками січня-вересня сплатив 11 млрд грн податків

У III кварталі група перерахувала до українського бюджету 4,6 млрд грн, що на 15% більше р./р.

Група «Метінвест», з урахуванням асоційованих компаній та спільних підприємств, за підсумками січня-вересня 2023 року перерахувала до бюджетів усіх рівнів в Україні майже 11 млрд грн податків і зборів. Про це йдеться у пресрелізі на сайті компанії.

За 9 місяців компанія сплатила 2,4 млрд грн єдиного соціального внеску (ЄСВ), 2,3 млрд грн податку з доходів фізичних осіб та 2,8 млрд грн податку на прибуток.


Також значними відрахуваннями до державного та місцевих бюджетів України стали плата за користування надрами – 1,5 млрд, плата за землю – 893 млн грн (+4% р./р.) та екологічний податок – 449 млн грн.


За підсумками III кварталу 2023 року група збільшила відрахування до українського бюджету на 15% у порівнянні з аналогічним періодом 2022-го – до 4,6 млрд грн. Зокрема, за липень-вересень виплата ЄСВ склала 847 млн грн (+8% р./р.), податку з доходу фізичних осіб – 818 млн грн (+12% р./р.), а податку на прибуток – 1,7 млрд грн (+28% р./р.).


За липень-вересень відрахування за користування надрами зросли на 2% р./р., до 618 млн грн, сплата за землю – на 9%, до 304 млн грн, сплата екологічного податоку – на 24%, до 146 млн грн.

«На початку великої війни перед Метінвестом постали серйозні виклики, які ми продовжуємо долати. Нам довелося перебудувати бізнес, створити нові логістичні ланцюги для експорту продукції, змінити операційну модель. Усі ці кроки допомогли компанії вистояти та залишитися одним із найбільших платників податків в Україні. Ми хочемо допомогти українцям, країні та армії, так само як подбали про наших співробітників та жителів регіонів присутності. Тож продовжуємо працювати на перемогу на всіх напрямах», – коментує гендиректор «Метінвесту» Юрій Риженков.

У 2022 році група «Метінвест» з урахуванням асоційованих компаній та спільних підприємств перерахувала 20,5 млрд грн податків та зборів до бюджетів усіх рівнів в Україні. У структурі податків і зборів найбільшими стали податок на прибуток – 6,6 млрд грн, єдиний соціальний внесок – понад 4 млрд грн, податок на доходи фізичних осіб – 3,7 млрд.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page