top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

«Метінвест» визнано одним із найбільших інвесторів України у 2022-2023 роках

Компанія посіла друге місце у рейтингу української редакції Forbes


Групу «Метінвест» визнано одним із найбільших інвесторів України у 2022-2023 роках. Про це йдеться в повідомленні компанії.


«Метінвест» посів друге місце у рейтингу української редакції Forbes «20+5 найбільших інвесторів країни», який було презентовано вперше.


До топ інвестиційних проєктів компанії 2023 року увійшли запуск нових лав на підприємствах Покровської вугільної групи, модернізація і ремонт камер на меткомбінатах «Каметсталь» та «Запоріжсталь», а також енергетичні проєкти.


Як зауважили у пресслужбі компанії, інвестиційна стратегія групи сфокусована на збереженні працездатності активів. На ці цілі щороку виділяють понад $300 млн. За час повномасштабної війни відповідна сума склала $659 млн. Як зазначається, група все ж працює над підготовчими етапами ключових стратегічних проєктів. У 2024 році запланований обсяг капітальних інвестицій становить близько $319 млн.


Як зазначають у Forbes, якби відповідний список складали у 2021 році, «Метінвест» із великим відривом став би чемпіоном – тоді компанія оголосила про $1,3 млрд капітальних інвестицій. Проте війна завдала компанії прямих збитків на $3,5 млрд, зруйновано найбільші меткомбінати групи – «Азовсталь» та ММК ім. Ілліча.


Зауважимо, що до рейтингу Forbes увійшли металурги, енергетики, аграрії, телеком-оператори, ритейлери, логістичні компанії, мережа АЗС, а також пʼять найактивніших інвесторів із держкомпаній.


Нагадаємо, що «Метінвест» включили до списку чесних платників податків в Україні в рамках проєкту Oboz.ua «Підтримуй чесних». Компанію також відзначено як приклад «білого роботодавця» У 2023 році група сплатила понад 3,2 млрд грн єдиного соцвнеску, загалом торік до українського бюджету було перераховано понад 14,6 млрд грн.


Дев’ять підприємств «Метінвесту» увійшли до рейтингу найкращих компаній України з бездоганною репутацією, який оприлюднив Опендатабот.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page