top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

Металурги Бразилії у наступні чотири роки інвестують в галузь $12,5 млрд

Галузь демонструє впевненість попри несприятливі умови

Металурги Бразилії у наступні чотири роки збираються інвестувати в галузь 63 млрд реалів (майже $12,5 млрд), повідомляє бразильська Diario Do Comercio.

За останні 14 років інвестиції в сектор склали понад 170 млрд реалів ($33,7 млрд), йшлося на Бразильському сталеливарному конгресі.

Прогноз демонструє довіру галузі до країни навіть попри поточний несприятливий економічний сценарій, зокрема, високу базову процентну ставку. Окрім того, металурги Бразилії стикаються з сильною конкуренцією з боку РФ та Китаю.

Джефферсон де Паула, президент ради директорів Бразильського інституту сталі (Instituto Aço Brasil), президент ArcelorMittal Brasil, зауважив, що національна сталеливарна промисловість переживає важкі часи. За його словами, прогнозується, що цього року імпорт сталевої продукції зросте майже на 40% порівняно з 2022-м, а продажі у галузі знизяться приблизно на 6% р./р.

Де Паула каже, що бразильські металурги виступають за ринкову економіку, проте не можуть ігнорувати шкоду, яку завдає місцевим виробникам комерційна політика китайських і російських конкурентів, що наповнюють ринок країни продукцією за субсидованими цінами.

Як зауважив президент ради директорів Instituto Aço Brasil, через цей несприятливий сценарій у поєднанні з високою вартістю операцій в країні та високим рівнем базової ставки, потужності у секторі недозавантажені на 40%. Окрім того, споживання сталі на одного мешканця країни становить близько 105 кг, тоді як середньосвітовий показник – 225 кг.

Нагадаємо, що металурги Бразилії чинять тиск на федеральний уряд, закликаючи підвищити імпортні мита на сталь на тлі збільшення її постачань з-за кордону, особливо з Китаю, на місцевий ринок. Представники галузі попереджують – якщо темпи імпорту залишаться на поточному рівні, бразильські компанії можуть припинити виробництво та скоротити кількість робочих місць. За підсумками січня-серпня 2023-го обсяг імпорту сталі до Бразилії зріс на 49,2% – до 3,2 млн т, на китайську металопродукцію припадає 48,6% із загального обсягу.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page