top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

Маріупольський ММК ім. Ілліча «віддали» близькому до Кадирова бізнесмену — ЗМІ

Бізнесмен з оточення Рамзана Кадирова отримав «нагороду» ММК ім. Ілліча.

Люди з оточення голови Чечні Рамзана Кадирова, які повоювали в Україні, почали отримувати активи у захоплених містах.


Про це йдеться у матеріалі Російської служби ВВС.


Так, наприкінці січня чеченський бізнесмен Валід Корчагін став співвласником компанії ММК Ілліча, яка зареєстрована в самопроголошеній «ДНР». За даними ВВС, Корчагін пов’язаний із сім'єю сенатора Сулеймана Геремєєва — соратника Кадирова.


Як пише видання, компанія нібито може зайнятися відновленням меткомбінату у Маріуполі, що належить групі Метінвест Ріната Ахметова.


Керівником зареєстрованого в «ДНР» підприємства вказано мешканця окупованої Макіївки Юрія Мурая. Корчагін став співвласником заводу наприкінці січня; він одержав 50% компанії.


Основним видом діяльності структури, яка намагається присвоїти меткомбінат, зазначено виробництво чавуну, сталі та феросплавів.


Як вважає гендиректор російського офісу Трансперенсі Інтернешнл Ілля Шуманов, сім'я Геремєєвих отримала доступ до ММК як нагороду за те, що вони воювали в Україні. Як вважає Шуманов, підприємство оформлене на Корчагіна тому, що всі Геремєєви «при посадах».


У грудні минулого року суд відкрив справу про банкрутство ММК ім. Ілліча. Ініціатором був Авдіївський коксохімічний завод, який, як і маріупольський меткомбінат, входить до групи Метінвест.


У серпні повідомлялося, що російські окупанти почали різати ММК імені Ілліча на металобрухт.


Також військові РФ використали мешканців Маріуполя для розмінування металургійного комбінату імені Ілліча. Унаслідок цього щонайменше десять людей загинули.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page