top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Кілійський ССРЗ відремонтував 36 одиниць флоту УДП від початку 2022 року

За підсумками 9 місяців 2022-го УДП інвестувало в судноремонт понад 75 млн грн

Кілійський суднобудівельно-судноремонтний завод (КССРЗ), який входить до складу ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» (УДП), від початку 2022 року відремонтував 36 одиниць флоту. Про це повідомив в.о. гендиректора УДП Дмитро Москаленко на своїй сторінці у Facebook.

У вересні 2022 року зі сліпу зійшов теплохід «Механік Ян» на якому виконали ремонт гвинторульового комплексу, зачистили та пофарбували корпус з оглядом його спеціалістами Регістру судноплавства України. Також у вересні вийшли з ремонту баржі С-414, С-417, С-433, С-436, SLG-015.

Зараз плановий ремонт на потужностях заводу проходять два буксири-штовхачі, одне самохідне суховантажне судно, а також три баржі. Вихід суден з ремонту планується до кінця жовтня 2022-го. У листопаді заплановане завершення робіт на одному теплоході та двох баржах.

За підсумками 9 місяців 2022 року УДП інвестувало в судноремонт понад 75 млн грн, а за третій квартал – понад 45 млн грн.

«Це вдвічі більше ніж рік тому. Збільшення обсягу робіт зараз стримує лише обмеженість можливостей нашого виробництва», – резюмував Дмитро Москаленко.

Раніше УДП дозволило Кілійському суднобудівельно-судоремонтному заводу використати для ремонту суден флоту пароплавства 1 тис. т металу з недобудованого корпусу судна «Капітан Столбовський», яке стоїть на сліпі підприємства вже 15 років.

Нагадаємо, УДП від початку війни збільшило провізну спроможність флоту в 3 рази. У рамках програми ремонту флоту за 6 місяців через ремонти пройшли понад 150 одиниць флоту, запущено в роботу 35 барж, що тривалий час перебували у відстої.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page