top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

Корейські металурги стурбовані наслідками запровадження CBAM

Виробники сталі країни впроваджують технології відповідно до власних кліматичних цілей

Металурги Південної Кореї стурбовані через початок запровадження європейського механізму транскордонного вуглецевого коригування (CBAM). Водночас виробники сталі країни впроваджують технології, які мають скоротити викиди вуглецю, відповідно до власних кліматичних цілей, пише The KoreaTimes.

POSCO, Hyundai Steel та інші корейські виробники сталі вимушені будуть щокварталу подавати до ЄС звіти про викиди вуглецю від виробництва. Штраф за невиконання цих правил становить до €50 ($52) за тонну.

За підсумками минулого року Південна Корея експортувала до країн ЄС металопродукції на $4,3 млрд, алюмінію на $500 млн. Обсяг постачання корейських добрив на європейський ринок у 2022-му у грошовому виразі склав $4,8 млн, цементу – $1,4 млн. Тобто, новий захід регулювання ЄС найбільше вплине на виробників сталі.

Хоча до кінця 2025 року ЄС не стягуватиме зборів за викиди вуглецю на кордоні, Корейська міжнародна торгова асоціація (KITA) заявила, що для компаній буде обтяжливо розраховувати показники та звітувати про них.

«Проєкт імплементаційного регламенту містить статтю, яка може спричинити витік конфіденційної інформації з корейських компаній», – зауважив виконавчий директор KITA у Брюсселі Чо Біт-на.

POSCO з серпня минулого року має внутрішню робочу групу, яка працює над запобіганням наслідків впровадження CBAM. У рамках своїх зусиль щодо досягнення вуглецевої нейтральності до 2050 року виробник сталі також розробив технологію виробництва заліза прямого відновлення за допомогою водню. Hyundai Steel збільшила виробництво з використанням електродугових печей І також планує переходити на водневі технології. План компанії полягає у тому, аби скоротити прямі та непрямі викиди вуглецю на 12% до 2030 року.

Корейське агентство сприяння торгівлі та інвестиціям (KOTRA) закликало компанії, які підпадають під дію CBAM, вжити превентивних заходів, таких як перевірка вуглецевого сліду, та уважно стежити за змінами до остаточного впровадження механізму у 2026-му.

Нагадаємо, що у серпні поточного року Єврокомісія прийняла правила, що регулюють впровадження механізму під час перехідного етапу, який починається 1 жовтня 2023 року та триватиме до кінця 2025-го. У зазначений період трейдери матимуть звітувати лише про викиди, вбудовані в їхній імпорт, без фінансових зобов’язань. Перший звіт має бути поданий до 31 січня 2024-го щодо товарів, імпортованих протягом четвертого кварталу 2023 року.

Сталеливарні асоціації Латинської Америки наполягають на продовженні термінів приєднання до європейського CBAM. Як зауважується, членам організацій буде важко виконувати встановлені вимоги для подальшого доступу експортної продукції до ЄС, що є основним партнером регіону із торгівлі сталлю.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page