top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

Компанія Жеваго. Головний бухгалтер Полтавського ГЗК отримав підозру

Головний бухгалтер Полтавського ГЗК (Ferrеxpo) отримав підозру у справі про несплату підприємством податків на 2 млрд грн.


Бюро економічної безпеки повідомило про підозру головного бухгалтера Полтавського ГЗК мільярдера Костянтина Жеваго.


Про це йдеться у повідомленнях БЕБ і СБУ.


Топменеджера підозрюють у несплаті підприємством податків на 2 млрд грн.


За даними слідства, у 2018—2021 роках підозрюваний вносив неправдиві відомості до офіційних документів підприємства. Зокрема про нарахування плати за користування надрами родовища залізних руд.


Зазначається, що через незаконні дії бухгалтера підприємство ухилилося від сплати до бюджету рентної плати за користування надрами.


За результатами судової експертизи, сума завданих державі збитків через ненадходження до бюджету ренти становить майже 2 млрд грн.


Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Крім того, продовжується встановлення всіх осіб, які можуть бути причетні до скоєння правопорушення.


У вересні минулого року повідомлялося, що Апеляційний суд в Україні визнав недійсним договір купівлі-продажу 40,19% акцій Полтавського ГЗК, який було укладено 20 років тому. Акції передали колишнім власникам — компаніям із близької до росіян групи VS Energy.


Компанії Ferrеxpo належить 100% акцій Полтавського ГЗК, 100% Єристівського ГЗК і 99,9% Біланівського ГЗК. Акції Ferrexpo котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page