top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Коксохіміки АКХЗ допомогли повернути до роботи турецький меткомбінат Isdemir

Українські спеціалісти допомогли турецьким колегам відновити роботу коксохімічного крила комбінату після землетрусу

Ветерани Авдіївського коксохімічного заводу (АКХЗ) Групи «Метінвест» і ДП «Коксохімстанція» допомогли повернути до роботи коксохімічне крило турецького металургійного комбінату Isdemir, який зупинився внаслідок землетрусів у Туреччині. Про це йдеться у пресрелізі Metinvest.Media.

«Металургійний комбінат Isdemir – один із турецьких металургійних комбінатів, що зазнав пошкоджень унаслідок підземних поштовхів. На підприємстві зупинилося коксохімічне крило. Відновити функціонування критичного ресурсу турецьким спеціалістам самостійно не вдавалося. На допомогу прийшли спеціалісти з України. Реанімувати підприємство після зупинення в розпал війни на Донбасі раніше вдалося співробітникам АКХЗ. Пам’ятаючи про унікальний досвід українських колег, керівництво Isdemir звернулося по допомогу до колишнього гендиректора АКХЗ», – ідеться у повідомленні.

За словами Муси Магомедова, колишнього гендиректора АКХЗ, одразу після землетрусу керівництво Isdemir звернулося за допомогою, зважаючи на колосальний досвід авдіївців, отриманий за умов 9-ти років війни. Спеціалісти комбінату, ще до повномасштабного вторгнення, через постійні обстріли міста Авдіївка відновлювали роботу заводу 15 разів.

Невдовзі після землетрусу спеціалісти комбінату виїхали на допомогу турецьким колегам. Після серйозної спільної підготовчої роботи вдалося завантажити батареї, видати перший кокс і запустити газодувні машини.

«Сьогодні завод Isdemir повертається до виробництва коксохімічної продукції. Ми зробили це разом з Авдіївськими коксохіміками – вирішили свої проблеми та досягли успіху. Наразі ми збільшуємо виробництво. Щиро вдячні за допомогу нашим українським колегам», – зазначив головний менеджер з пускових робіт заводу Isdemir Бюлент Бюукунал.

Загалом землетрус у Туреччині паралізував третину потужностей з виробництва сталі.

Іскендерунський металургійний комбінат İskenderun Demir ve Çelik A.Ş. (Isdemir) – підрозділ компанії Erdemir. Erdemir Group – турецька компанія чорної металургії. Є найбільшим виробником сталі в Туреччині. За обсягами посідає 43-тє місце у світі.

Металургійні підприємства Іскендеруну (Туреччина) не зазнали значних пошкоджень внаслідок землетрусу в країні, який стався 6 лютого 2023 року. Сталевиробники оцінюють шкоду землетрусу та поступово відновлюють виробництво.

В Іскендеруні розташовані кілька виробників сталі, серед яких Isdemir, Koc, Bastug, Toscelik та Yazici. Також у регіоні є кілька перекатних підприємств – Tosyali Toyo, Atakas, MMK Metalurji, Corbus та Yolbulan. На цих виробників припадає 25-30% від загального обсягу виробництва сталі в країні.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Киргизстан планує продовжити заборону на експорт брухту

Профільне міністерство винесло на обговорення відповідний проєкт постанови Міністерство економіки й торгівлі Киргизстану винесло на громадське обговорення проєкт постанови, який має на меті тимчасово

Споживання металопродукції в Україні за січень-травень впало на 3,6% р./р.

За 5 місяців внутрішній ринок країни спожив 1,36 млн т прокату та напівфабрикатів Україна за підсумками січня-травня 2024 року скоротила споживання металопродукції (прокат та напівфабрикати) на 3,6% у

BMI очікує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на 1,2% р./р.

Погіршення глобальних промислових та економічних перспектив негативно позначиться на виробництві сталі у світі Аналітичне агентство BMI прогнозує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на

Comments


bottom of page