top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

Коксохіміки АКХЗ допомогли повернути до роботи турецький меткомбінат Isdemir

Українські спеціалісти допомогли турецьким колегам відновити роботу коксохімічного крила комбінату після землетрусу

Ветерани Авдіївського коксохімічного заводу (АКХЗ) Групи «Метінвест» і ДП «Коксохімстанція» допомогли повернути до роботи коксохімічне крило турецького металургійного комбінату Isdemir, який зупинився внаслідок землетрусів у Туреччині. Про це йдеться у пресрелізі Metinvest.Media.

«Металургійний комбінат Isdemir – один із турецьких металургійних комбінатів, що зазнав пошкоджень унаслідок підземних поштовхів. На підприємстві зупинилося коксохімічне крило. Відновити функціонування критичного ресурсу турецьким спеціалістам самостійно не вдавалося. На допомогу прийшли спеціалісти з України. Реанімувати підприємство після зупинення в розпал війни на Донбасі раніше вдалося співробітникам АКХЗ. Пам’ятаючи про унікальний досвід українських колег, керівництво Isdemir звернулося по допомогу до колишнього гендиректора АКХЗ», – ідеться у повідомленні.

За словами Муси Магомедова, колишнього гендиректора АКХЗ, одразу після землетрусу керівництво Isdemir звернулося за допомогою, зважаючи на колосальний досвід авдіївців, отриманий за умов 9-ти років війни. Спеціалісти комбінату, ще до повномасштабного вторгнення, через постійні обстріли міста Авдіївка відновлювали роботу заводу 15 разів.

Невдовзі після землетрусу спеціалісти комбінату виїхали на допомогу турецьким колегам. Після серйозної спільної підготовчої роботи вдалося завантажити батареї, видати перший кокс і запустити газодувні машини.

«Сьогодні завод Isdemir повертається до виробництва коксохімічної продукції. Ми зробили це разом з Авдіївськими коксохіміками – вирішили свої проблеми та досягли успіху. Наразі ми збільшуємо виробництво. Щиро вдячні за допомогу нашим українським колегам», – зазначив головний менеджер з пускових робіт заводу Isdemir Бюлент Бюукунал.

Загалом землетрус у Туреччині паралізував третину потужностей з виробництва сталі.

Іскендерунський металургійний комбінат İskenderun Demir ve Çelik A.Ş. (Isdemir) – підрозділ компанії Erdemir. Erdemir Group – турецька компанія чорної металургії. Є найбільшим виробником сталі в Туреччині. За обсягами посідає 43-тє місце у світі.

Металургійні підприємства Іскендеруну (Туреччина) не зазнали значних пошкоджень внаслідок землетрусу в країні, який стався 6 лютого 2023 року. Сталевиробники оцінюють шкоду землетрусу та поступово відновлюють виробництво.

В Іскендеруні розташовані кілька виробників сталі, серед яких Isdemir, Koc, Bastug, Toscelik та Yazici. Також у регіоні є кілька перекатних підприємств – Tosyali Toyo, Atakas, MMK Metalurji, Corbus та Yolbulan. На цих виробників припадає 25-30% від загального обсягу виробництва сталі в країні.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page