top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Китай у січні-листопаді 2022 року скоротив імпорт залізної руди на 2,1% р./р.

У листопаді 2022-го імпорт ЗРС у Китай збільшився м./м., а в річному обчисленні зменшився на 5,8%

Металургійні компанії Китаю в січні-листопаді 2022 року скоротили імпорт залізної руди на 2,1% в порівнянні з аналогічним періодом 2021 року – до 1,02 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis з посиланням на дані Національного бюро статистики Китаю (NBS).

У листопаді 2022 року Китай імпортував 98,85 млн т залізної руди, що на 5,8% менше в річному обчисленні. У порівнянні з попереднім місяцем імпорт руди в Китай у листопаді 2022-го збільшився на 4,1%.

Ціни на готову сталеву продукцію у Китаї в листопаді продемонстрували тенденцію до відновлення. Це стимулювало попит на залізну руду та сприяло зростанню її імпорту минулого місяця. Разом з цінами на сталь почали зростати й ціни на руду.

Станом на 2 грудня 2022 року котирування руди на Даляньській біржі сягнули $112,1/т, що на 3,9% більше в порівнянні з попереднім тижнем. Ціни сировини почали зростати після того, як уряд Китаю повідомив про наміри послабити карантинні обмеження в країні. Крім того, влада країни вжила заходів щодо допомоги сектору нерухомості, що покращило настрої металургійних підприємств.

За підсумками 2021 року металурги Китаю скоротили імпорт залізної руди на 4,3% в порівнянні з 2020 роком – до 1,12 млрд т. Виробництво сталі в країні за минулий рік зменшилося на 3% – до 1,03 млрд т. Китай планував і далі скорочувати виробництво сталі у 2022 році.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Commentaires


bottom of page