top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Китай у січні-листопаді збільшив видобуток залізної руди на 7,1% р./р.

У листопаді цей показник збільшився на 6,6% у річному обчисленні та впав на 1,1% м./м.

Китай у січні-листопаді 2023 року збільшив видобуток залізної руди на 7,1% у порівнянні з аналогічним періодом 2022 року – до 904,03 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis із посиланням на дані Національного бюро статистики Китаю (NBSC).


За підсумками листопада поточного року видобуток залізної руди зріс на 6,6% у порівнянні з листопадом 2022-го, та впав на 1,1% порівняно з попереднім місяцем – до 85,57 млн т.


Ціни на залізну руду мали загальну тенденцію до зростання до середини листопада, тоді як наприкінці місяця тенденція змінилась. На початку грудня котирування сировини спочатку піднялися, але з 13 грудня почалось безперервне зниження на фоні погіршення погодних умова в Китаї та слабкого попиту з боку виробників сталі.


Нещодавно рейтингове агентство Fitch Ratings переглянуло прогноз цін на залізну руду у 2023 році в бік зростання – до $110/т порівняно зі $105/т у попередньому прогнозі. Прогнози для 2024-2026 років залишилися незмінними – $85/т, $75/т та $70/т відповідно.


Інвестиційний банк Goldman Sachs у серпні переглянув свій прогноз цін на руду на другу половину поточного року у бік зниження – на 12%, до $90/т. Це пов’язано з прогнозованим надлишком пропозиції залізної руди в розмірі 68 млн т і зниженням обсягу виплавки сталі в Китаї. Водночас аналітики ING очікують, що ціни на цю сировину у третьому кварталі будуть на рівні $105/т, у четвертому – $100/т.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page