top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Китай у першому півріччі скоротив імпорт руди на 4,4%

У червні китайські металурги знизили імпорт залізної руди на 0,5%

Металургійні компанії Китаю в січні-червні 2022 року скоротили імпорт залізної руди на 4,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 536 млн т. Про це повідомив SteelOrbis із посиланням на дані Головного митного управління Китаю.

У червні китайські металурги скоротили імпорт залізної руди на 0,4% в порівнянні з червнем 2021 року – до 88,97 млн ​​т. У порівнянні з попереднім місяцем показник знизився на 3,8%.

Причина скорочення імпорту у першій половині року – карантин, а також зниження цін на готову сталь, що знизило постачання руди до країни за підсумками червня.

Зазначимо, наприкінці червня вартість залізної руди на Даляньській товарній біржі впала до 7-місячного мінімуму – на 10,4%, до 736 юанів/т ($110/т). Ринок стурбований можливим надлишком пропозиції сталі в Китаї через коронавірусні обмеження.

За підсумками 2021 року Китай скоротив імпорт залізної руди на 4,3% в порівнянні з 2020 роком – до 1,12 млрд т. У грудні 2021 року імпорт впав на 12%, до 86,07 млн ​​т. Скорочення поставок руди пов’язане з обмеженням виробництва сталі в країні.

Китай – найбільший виробник сталі у світі. У 2021 році китайські металурги знизили виробництво сталі на 3% у порівнянні з 2020 роком – до 1,03 млрд т. У 2022 році країна планує і надалі скорочувати виробництво сталі.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comentários


bottom of page