top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Китай у першому кварталі збільшив видобуток руди на 15,3% р./р.

У березні показник зріс на 14,5% р./р.


Китайські гірничодобувні компанії за підсумками січня-березня 2024 року збільшили видобуток залізної руди на 15,3% у порівнянні з аналогічним періодом 2023 року – до 284,1 млн т. Про це свідчать дані Національного бюро статистики (NBS), повідомляє SteelOrbis.


У березні поточного року китайські гірничодобувні компанії збільшили видобуток руди на 14,5% порівняно з березнем 2023 року.


Ціни на залізну руду знизилися в березні, хоча відстежувалась тенденція до зростання після останніх китайських свят на тлі покращення настроїв та підвищення ф’ючерсів на сировину. Попит на сталь був недостатньо високим, як очікувалось, що призвело до зниження споживання ЗРС. Збільшення видобутку руди на внутрішньому ринку Китаю також мало негативний вплив на ціни сировини у березні.


Нагадаємо, імпорт залізної руди китайськими металургами за перший квартал 2024 року збільшився на 5,5% р./р., до 310,13 млн т. У березні обсяги імпорту зросли на 0,5% р./р. – до 100,72 млн т.


Показник зріс на фоні підвищення попиту серед металургів після святкових канікул. Окрім того, ринок прогнозував нарощування виробництва в березні, але попит був набагато слабшим, ніж очікувалось, що разом із високим показником імпорту збільшило запаси в портах, й ціни на сировину впали.


Запаси залізної руди у великих китайських портах в березні зросли на 5,3% м./м. – до 142,1 млн т, що є найвищим показником з кінця лютого 2023 року, тоді як ціни на руду впали більш ніж на 13%. У квітні очікується подальше зростання імпорту.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comentarios


bottom of page