top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Китай у листопаді скоротив виплавку сталі на 3,8% м./м.

Виробництво сталі в країні падає вже п’ятий місяць поспіль

Китайські металургійні компанії за підсумками листопада 2023 року скоротили виробництво сталі на 3,8% у порівнянні з попереднім місяцем – до 76,1 млн т. Про це свідчать дані Національного бюро статистики Китаю (NBS), повідомляє Nasdaq.


Порівняно з листопадом 2022-го у листопаді поточного року Китай збільшив виплавку сталі на 0,4%.


Китайське виробництво сталі падає вже п’ятий місяць поспіль, оскільки низька маржа та уповільнення попиту знизили ентузіазм щодо виробництва на багатьох металургійних підприємствах.


Середньодобова виплавка сталі за листопад становила 2,54 млн т, що є найнижчим показником з грудня 2022 року. Це на 0,4% менше порівняно з жовтнем.


Середній рівень використання доменних потужностей, на які припадає близько 90% загального виробництва сталі в країні, знизився на 3,1% у порівнянні з попереднім місяцем  – до 88,61%. Однак прибутки заводів з електродуговими печами покращились минулого місяця, спричинивши стрибок рівня використання з 67% наприкінці жовтня до 86,5% наприкінці листопада.

«Виробництво сталі також постраждало через більш часті та широкомасштабні обмеження на виробництво заводів у північному Китаї у відповідь на сильне забруднення. Загальне виробництво сталі в грудні може впасти ще більше, оскільки холодна погода порушує діяльність у будівельному секторі, а заводи часто закриваються на технічне обслуговування протягом місяця», – зазначають аналітики.

За підсумками січня-листопада 2023 року Китай збільшив виробництво сталі на 1,5% р./р. – до 952,14 млн ​​т. При цьому, річний випуск сталі в КНР падав протягом 2021-2022 рр. через запроваджені владою обмеження щодо виробництва. У 2023 році подібних обмежень не оголошувалось.


За підсумками 2022 року Китай скоротив виробництво сталі на 2,2% у порівнянні з 2021 роком – до 1,01 млрд т. Виробництво сталі в країні впало внаслідок сповільнення економіки та спаду на ринку нерухомості.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page