top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

Китай у липні збільшив видобуток залізної руди на 8% р./р.

У січні-липні цей показник зріс на 6,5% у річному обчисленні

Китай у липні поточного року збільшив видобуток залізної руди на 8% у порівнянні із липнем 2022-го – до 85,7 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis із посиланням на дані Національного бюро статистики Китаю (NBSC).

У порівнянні із червнем 2023-го видобуток зріс на 0,6%.

За підсумками січня-липня поточного року видобуток залізної руди у Китаї склав 566,8 млн т, що на 6,5% більше у порівнянні з аналогічним періодом 2022-го.

У липні ціни на цю сировину у країні зросли, а згодом коливались на доволі високих рівнях. Наприкінці місяця котирування руди впали через вплив тайфунів Доксурі та Ханун.

Нагадаємо, що китайські металургійні компанії у липні поточного року скоротили імпорт залізної руди на 2,1% у порівнянні із попереднім місяцем – до 93,4 млн т. У порівнянні із липнем 2022 року обсяги імпорту руди зросли на 2,5%. Середня вартість імпорту у липні становила $104,9/т, що на 1,7% менше порівняно з червнем. У січні-липні країна наростила імпорт руди на 6,9% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 669,4 млн т.

Аналітики прогнозують зниження цін на залізну руду до $90-100/т у 2023 році. Це пов’язано зі слабким попитом з боку китайських металургів через ситуацію у будівельному секторі. Goldman Sachs переглянув свій прогноз цін на руду на другу половину 2023 року у бік зниження – на 12%, до $90/т. Аналітики компанії ING очікують, що ціна на цю сировину у третьому кварталі буде на рівні $105/т, у четвертому – $100/т.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page