top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Китай продовжить регулювання випуску сталі у 2024 році

Державний планувальник не уточнив термінів або масштабів обмежень


Китай продовжить практику регулювання виплавки сталі у 2024 році. Про це заявила Національна комісія з розвитку і реформ (NDRC), не уточнивши термінів або масштабів обмежень, повідомляє Reuters.


Як йдеться у заяві NDRC, регулятор разом із Національним бюро статистики, міністерствами промисловості та інформаційних технологій, екології та охорони навколишнього середовища й управління в надзвичайних ситуаціях будуть працювати з відповідними сторонами для управління виробництвом в поточному році.


Відомства працюватимуть над сприянням розвитку сталеливарної промисловості з акцентом на енергозбереженні та скороченні викидів вуглецю, а також збиратимуть інформацію про обладнання від виробників сталі по всій країні.


У 2021 та 2022 році Пекін зобов’язав сталеливарний сектор не збільшувати виробництво, аби обмежити викиди вуглецю в одній з найбільш забруднюючих галузей промисловості. Це призвело до падіння виробництва на 3% р./р. у 2021-му та 2,1% р./р. у 2022 році, що сприяло зниженню імпорту залізної руди.


Попри те, що китайська влада не робила жодної публічної заяви про граничний рівень виробництва сталі у 2023 році, обсяги її випуску торік не змінилися у порівнянні із попереднім роком, склавши 1,02 млрд т.


Нагадаємо, що раніше 15 основних виробників сортового прокату в Китаї закликали владу вжити заходів щодо обмеження випуску відповідної продукції на тлі падіння цін на сталь. Ціни на сортовий прокат різко знизились на фоні тривалої слабкості в секторах нерухомості та інфраструктури Китаю, що призвело до збитковості та скороченню маржі місцевих виробників відповідної продукції.


Раніше Китайська асоціація металургійної промисловості (CISA) закликала меткомбінати знизити інтенсивність виробництва, дотримуючись мети задоволення потреб користувачів і принципу балансу попиту і пропозиції. Меткомбінатам запропонували враховувати обсяги продажів сталі та бізнес-показники.

2 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page