top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

Китай продовжить збільшувати експорт прокату – Baosteel

Збільшення експорту може відбутися на тлі зниження попиту на сталь на внутрішньому ринку

Китайська сталеливарна компанія Baosteel очікує, що експорт прокату з країни продовжить зростати на тлі зниження попиту на сталь на внутрішньому ринку. Про це повідомляє SteelOrbis.

Водночас у компанії вважають, що процес нарощування експорту сталевої продукції буде поступовим і повільним, а також залежатиме від балансу між внутрішнім і зовнішнім ринками протягом певного періоду.

За даними Головного митного управління Китаю (GACC), у січні-травні поточного року країна наростила експорт прокату на 40,9% у порівнянні з аналогічним періодом 2022-го – до 36,37 млн т. У За підсумками травня експорт сталевої продукції зріс на 5.37% м./м. та 7,68% р./р. – до 8,35 млн т.

Нагадаємо, що за 5 місяців 2023 року виробництво сталевої продукції зросло на 3,2% у порівнянні з січнем-травнем 2022-го – до 557 млн т. За підсумками травня випуск металопродукції зменшився на 1,3% р./р. та 1,2% м./м., до 118,47 млн т.

Китайські металурги у травні скорочували виробництво сталі та металопрокату порівняно з квітнем, щоб урівняти попит та пропозицію при нестабільному ринку, а також підтримати ціни, які знижуються з березня. На початку червня китайський ринок сталі пожвавився, а ціни на продукцію почали зростати.

Погодні умови в Китаї можуть скоригувати попит на сталь та руду у короткостроковій перспективі, оскільки через несприятливі умови сповільнилися роботи на ряді будівельних майданчиків.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page