top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Китайський експорт металопродукції в першому кварталі впав на 25%

За той самий період країна імпортувала 268,4 млн т залізної руди на $29,9 млрд

Китай експортував у січні-березні 2022 року 13,8 млн т готової металопродукції, що на 25,5% менше, ніж за аналогічний період минулого року, повідомляє Mysteel.

За цей же період країна імпортувала 51,8 млн т вугілля на суму $8,2 млрд, 268,4 млн т залізної руди на $29,9 млрд, готової металопродукції 3,2 млн т на суму $4,8 млрд.

Китай експортував за три місяці 13,2 млн. т готової металопродукції на $18,6 млрд.

У березні індекс ділових очікувань (PMI) у сталеливарній промисловості Китаю знизився на 3 п.п. у порівнянні із лютим – до 44,4%. Показник нижче 50% свідчить про тенденцію галузі до зниження.

Китай – найбільший виробник сталі у світі. За підсумками 2021 року китайські металурги знизили виробництво сталі на 3% у порівнянні з 2020 роком – до 1,03 млрд т.

У найбільшому промисловому центрі Китаю, провінції Таншань металургійні підприємства переводили частину своїх печей у режим гарячої консервації через локдаун.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page