top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

«Каметсталь» освоїла випуск труб виткоутворювача для бунтової лінії стана 400/200

Ця труба є одним з важливих елементів ротора виткоутворювача і відіграє ключову роль у процесі формування бунтів катанки


Металургійний комбінат «Каметсталь» опанував власне виробництво труб виткоутворювача для бунтової лінії стана 400/200. Про це йдеться у пресрелізі підприємства.


Ця труба спіральної форми є одним з важливих елементів ротора виткоутворювача і відіграє ключову роль у процесі формування бунтів катанки.


Донедавна на технологічній лінії 200 використовували таке змінне устаткування закордонного виробництва. Робота в умовах воєнного часу, логістичні та фінансові складнощі, у тому числі в питаннях постачання обладнання, поставили перед прокатниками нові вимоги, і необхідність виготовляти труби виткоутворювача власними силами стала однією з першочергових.


«Завдання з виготовлення власних труб виткоутворювача вимагало від нас нестандартного підходу. Ми уважно вивчали технічну літературу та відеоматеріали, на яких був зафіксований успішний досвід таких робіт на схожих станах підприємств Європи. І звичайно ж, щоразу досконально аналізували численні власні спроби. Нарешті кількісний фактор перейшов у якісний – визначилися з оптимальним нагріванням труб, навчилися використовувати всі можливості верстата, збільшили довжину нижньої частини труби й цим зміцнили її конфігурацію», – коментує Олексій Тимошенко, майстер стана 400/200.

Цього року бунтова лінія «Каметсталі» працює виключно з використанням власних альтернативних труб.


«У складний воєнний час ми зменшили залежність виробництва від закордонних поставок і логістики, скоротили простої для заміни цього устаткування. Результати роботи довели, що наші труби виткоутворювача втричі стійкіші за попередні покупні: раніше необхідність міняти це устаткування виникала після прокатки 10 тис. т катанки, а зараз відпрацьовуємо понад 30 тис. т. При цьому вартість змінного обладнання, виготовленого власноруч, втричі менша за вартість покупного. Тож завдяки нашим спільним командним зусиллям ми системно підвищуємо ефективність роботи прокатного цеху», – додав він.

Нагадаємо, з початку 2024 року «Каметсталь» відвантажила вітчизняним та закордонним споживачам майже 160 тис. т продукції, виробленої на стані 400/200. Серед найбільш затребуваної продукції, яка має підвищений попит як в Україні, так і за кордоном – катанка діаметром від 5,5 до 12 мм, круги діаметром 25, 30, 40 мм, кутики, швелер, арматурний прокат діаметром від 8 до 36 мм.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page