top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Казахстан від 6 травня запроваджує заборону на експорт брухту

Сировина, випущена за митною процедурою експорту до набрання чинності наказом, підлягає вивезенню з Казахстану

Казахстан з 6 травня 2022 року запроваджує заборону на вивіз брухту та відходів чорних та кольорових металів. Про це повідомила прес-служба Комітету державних доходів Міністерства фінансів Казахстану.

Таке обмеження встановлено наказом міністра індустрії та інфраструктурного розвитку республіки від 21 квітня 2022 року №224 «Про деякі питання транспортування брухту та відходів чорних та кольорових металів».

Як зазначає Комітет, товари, переміщені та випущені за митною процедурою експорту до набрання чинності наказом, підлягають безперешкодному вивезенню з Казахстану.

9 грудня в Україні офіційно набрало чинності нове мито на експорт брухту чорних металів у розмірі €180 за тонну. Підвищення мита підтримали на засіданні парламенту 2 грудня 242 народні депутати. До цього останні кілька років в Україні діяло мито на експорт металобрухту €58/т.

Наприкінці 2021 року Кабінет Міністрів запровадив квоту на експорт брухту дорогоцінних металів в обсязі 2 т у перерахунку на масу дорогоцінного металу в чистому вигляді.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page