top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Кабмін має намір з вересня запустити процес масової приватизації

Також уряд оголосив про запуск грантових програм для підтримки бізнесу

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що з 1 вересня в Україні має масово стартувати приватизація. Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

«Президент України поставив завдання запустити приватизацію з вересня. Для цього Верховна Рада ухвалила відповідне законодавство, урядом розроблено усі підзаконні нормативні акти. Маємо зробити цей процес максимально швидким», – сказав прем’єр-міністр за результатами селекторної наради з керівниками областей.

Водночас, за словами Дениса Шмигаля, держава запускає грантові програми, щоб мотивувати бізнес та людей максимально створювати робочі місця.

«Мала приватизація, особливо в регіонах, де люди в селах та містечках знають об’єкти, які роками стоять і неефективно використовуються, покликана дати можливість викупити ці приміщення за справедливою ціною та розпочати роботу», – додав глава уряду.

За словами прем’єр-міністра, приватизація також дозволить розширити виробництво для аграріїв.

«У Міністерстві економіки повідомили, що на початку вересня, згідно з графіком, будуть оголошені аукціони на елеваторні потужності та комбінати хлібопродуктів. Оператори ринку, бачачи дефіцит потужностей, матимуть змогу взяти участь у цих конкурсах», – заявив Денис Шмигаль.

Нагадаємо, що уряд затвердило список із 420 державних підприємств, які будуть передані до управління Фонду державного майна для подальшої приватизації та ліквідації.

Наприкінці липня Верховна Рада прийняла оновлений закон про приватизацію №7451, покликаний перевести велику приватизацію на аукціони Prozorro, прискорити малу приватизацію та зняти низку проблемних питань.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page