top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Кабмін зупинив майже всі перевірки бізнесу на час воєнного стану

Кабінет Міністрів на час воєнного стану призупинив перевірки бізнесу за винятком позапланових перевірок щодо контролю за зростанням цін. Про це йдеться у постанові Кабміну №303 від 13 березня.

Згідно з текстом постанови, уряд припинив проведення планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) та державного ринкового нагляду на період воєнного стану.

Однак на час військового стану Кабмін дозволив позапланові перевірки в окремих сферах, зокрема із запобігання неконтрольованому зростанню цін на соціально значущі товари на підставі рішення центрального органу виконавчої влади у відповідній сфері, а також за наявності загрози правам, життю та здоров’ю людини, захисту довкілля та забезпечення безпеки держави.

Це рішення фактично стало доповненням до ухвалення законопроєкту №7137-д, яким суттєво лібералізовані умови виплати податків на час воєнного стану.

Крім того, Міністерство інфраструктури України готує великий пакет спрощення дозвільної системи всіх видів автоперевезень. На час дії воєнного стану буде спрощено звітність про використання дозволів ЄКМТ: скасовано всі штрафи за неподання звітів у паперовому вигляді; тимчасово скасовано необхідність подання звітів у паперовому вигляді. Перевізників просять зберігати відривні листи бортового журналу до відновлення процедури в повному обсязі.

2 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comentarios


bottom of page