top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

З Росії йде шведський виробник підшипників SKF

У 2021 році продажі в Росії становили лише близько 2% від обороту компанії

Шведський виробник підшипників SKF залишить російський ринок та припинить інвестиції. Про це повідомила прес-служба компанії.

SKF має намір продати всі свої активи в РФ, через що в другому кварталі зазнає збитків на суму близько 500 млн шведських крон ($52,51 млн).

«Ми дійшли висновку, що ми не можемо продовжувати свою діяльність у Росії, оскільки в цій країні більше не існує основи та стабільності для нашого бізнесу», – йдеться у заяві президента компанії Рікард Густафсон .

На початку березня SKF вже призупинила поставки продукції до Росії.

Очікується, що почнуться проблеми у російських виробники вагонів з підвищеною вантажопідйомністю. Касетні підшипники – одна із ключових деталей візків для інноваційних вагонів.

У 2021 році продажі SKF у Росії становили лише близько 2% від обороту компанії.

Зазначимо, що після початку війни Російська Федерація та Білорусь зіткнулися з численними санкціями із боку Заходу. На початку цього тижня набрала чинності директива ЄС про заборону для російських суден доступу до всіх портів Європейського Союзу. Заборона діятиме для всіх суден, зареєстрованих під прапором Росії. При цьому судна, які змінили російський прапор на інший після 24 лютого, також підпадають під санкції і не можуть виконувати операції в портах ЄС.

Загалом, за оцінками аналітиків, світова економіка на тлі вторгнення Російської Федерації в Україну та пандемії коронавірусу в 2022 році зіткнеться зі стагфляцією: більшість країн відчують зростання цінового тиску, ослаблення ВВП та падіння ділової та споживчої довіри.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

댓글


bottom of page