top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

ЗЛМЗ виготовив для «Запоріжкоксу» коксонапрямну корзину

Агрегат забезпечує швидке та герметичне завантаження коксу з печі у вагон

Криворізький підрозділ Запорізького ливарно-механічного заводу (ЗЛМЗ) на початку квітня 2023 року виготовив на замовлення «Запоріжкоксу» коксонапрямну корзину. Про це йдеться в пресрелізі підприємства на сторінці в Facebook.

«У відповідь на виклики війни, підприємства «Метінвесту» працюють у міцній синергії, допомагаючи одне одному забезпечувати працездатність обладнання та тримати виробництво», – йдеться у повідомленні.

Коксонапрямна корзина забезпечує швидке та герметичне завантаження коксу з печі у вагон. Над створенням виробу працювала криворізька команда з 19 фахівців.

Металоконструкція вагою 14 т допоможе коксохімікам ефективно вивантажувати готову продукцію, підтримуючи при цьому оптимальну температуру та якість коксу.

За підсумками 2022 року команда Запорізького ливарно-механічного заводу освоїла 1114 нових видів продукції та послуг.

Зокрема, восени 2022 року ЗЛМЗ освоїв виробництво фурм для сталеплавильного виробництва меткомбінату «Запоріжсталь». Раніше фахівці заводу виробляли тільки вузли для фурм сталеплавильних печей та відправляли їх на подальше складання, але нещодавно опанували весь процес їх виробництва. Тепер ЗЛМЗ може самотужки виробляти до 130 фурм на місяць.

У вересні минулого року Запорізький ливарно-механічний завод відремонтував грейфер доменного цеху «Запоріжсталі» – до цього грейфери ремонтували на сторонніх підприємствах.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page