top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ЗЛМЗ виготовив для «Запоріжкоксу» коксонапрямну корзину

Агрегат забезпечує швидке та герметичне завантаження коксу з печі у вагон

Криворізький підрозділ Запорізького ливарно-механічного заводу (ЗЛМЗ) на початку квітня 2023 року виготовив на замовлення «Запоріжкоксу» коксонапрямну корзину. Про це йдеться в пресрелізі підприємства на сторінці в Facebook.

«У відповідь на виклики війни, підприємства «Метінвесту» працюють у міцній синергії, допомагаючи одне одному забезпечувати працездатність обладнання та тримати виробництво», – йдеться у повідомленні.

Коксонапрямна корзина забезпечує швидке та герметичне завантаження коксу з печі у вагон. Над створенням виробу працювала криворізька команда з 19 фахівців.

Металоконструкція вагою 14 т допоможе коксохімікам ефективно вивантажувати готову продукцію, підтримуючи при цьому оптимальну температуру та якість коксу.

За підсумками 2022 року команда Запорізького ливарно-механічного заводу освоїла 1114 нових видів продукції та послуг.

Зокрема, восени 2022 року ЗЛМЗ освоїв виробництво фурм для сталеплавильного виробництва меткомбінату «Запоріжсталь». Раніше фахівці заводу виробляли тільки вузли для фурм сталеплавильних печей та відправляли їх на подальше складання, але нещодавно опанували весь процес їх виробництва. Тепер ЗЛМЗ може самотужки виробляти до 130 фурм на місяць.

У вересні минулого року Запорізький ливарно-механічний завод відремонтував грейфер доменного цеху «Запоріжсталі» – до цього грейфери ремонтували на сторонніх підприємствах.

3 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Киргизстан планує продовжити заборону на експорт брухту

Профільне міністерство винесло на обговорення відповідний проєкт постанови Міністерство економіки й торгівлі Киргизстану винесло на громадське обговорення проєкт постанови, який має на меті тимчасово

Споживання металопродукції в Україні за січень-травень впало на 3,6% р./р.

За 5 місяців внутрішній ринок країни спожив 1,36 млн т прокату та напівфабрикатів Україна за підсумками січня-травня 2024 року скоротила споживання металопродукції (прокат та напівфабрикати) на 3,6% у

BMI очікує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на 1,2% р./р.

Погіршення глобальних промислових та економічних перспектив негативно позначиться на виробництві сталі у світі Аналітичне агентство BMI прогнозує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на

Comments


bottom of page