top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Запорізький ливарно-механічний завод частково відновив виробництво

Підприємство планує освоїти випуск запчастин для кар'єрної та вантажопідйомної автомобільної техніки

Запорізький ливарно-механічний завод (ЗЛМЗ) відновив роботу основних підрозділів: механічного цеху, цеху металоконструкцій та відділу виробництва фасонного лиття. Про це повідомив Metinvest Media.


Завод планує виробляти та ремонтувати деталі для підприємств «Метінвесту» – «Запоріжсталі», «Каметсталі», «Метінвест Покровськвугілля» та криворізьких ГЗК. Також підприємство планує випускати нові види продукції – запчастини для кар’єрної та вантажопідйомної автомобільної техніки.


«Ми маємо всі підстави для відновлення роботи: військова ситуація у Запоріжжі контрольована, ми отримали як стандартні замовлення, так і унікальні запити від клієнтів, тому зараз докладаємо максимальних зусиль для їх виконання», – зазначив в.о. генерального директора ЗЛМЗ Ігор Долгозвяго.


Для працівників підприємства робочі зміни скориговані з урахуванням комендантської години, організовано централізоване підвезення корпоративним транспортом та безкоштовне харчування. Також, за рішенням компанії, пріоритетне право працевлаштування на відкриті вакансії дефіцитних професій надається фахівцям, евакуйованим з Маріуполя.


ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод» засновано у серпні 2016 року на базі виробничих потужностей механічного, ливарного цехів та цеху металоконструкцій комбінату «Запоріжсталь».


Нагадаємо, що вчора «АрселорМіттал» заявив про наміри запустити доменну піч №6 вже у квітні. Відновлення роботи металургійних підприємств анонсували й у Міністерстві інфраструктури, заявивши, що деякі з них запустяться вже цього тижня.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Commentaires


bottom of page