top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Запаси сталі в Китаї сягнули 13-місячного максимуму

Виробництво сталі в країні продовжує зростати, тоді як попит знизився через спалах коронавірусу

Запаси сталі в Китаї сягнули 13-місячного максимуму в середині квітня, оскільки виробництво сталі в країні продовжує зростати, тоді як попит знизився через спалах коронавірусу. Про це повідомив S&P Global.

Внутрішній ринок сталі у Китаї має неоднозначний прогноз попиту на найближчі тижні, оскільки в галузі панує невизначеність у зв’язку із пандемією.

Деякі джерела очікують, що попит може відновитися, коли поширення пандемії буде стримуватися. Це дасть змогу впоратися з надмірною пропозицією. Водночас інші джерела вважають, що відновлення попиту буде помірним і нетривалим, якщо не буде запроваджено додаткових стимулів.

Щоденне виробництво сталі в Китаї в період з 11 по 20 квітня збільшилося на 0,4% з початку місяця – до 2,889 млн т. У середньому в перші 20 днів квітня Китай випускав 2,882 млн т сталі на день, що на 1,2% більше, ніж у березні.

Запаси готової сталі на сталеливарних заводах і спотових ринках CISA зросли на 3% з 10 квітня і на 8,4% у річному виразі до 13-місячного максимуму в 33,01 млн т станом на 20 квітня.

Прогнозується, що обсяг виплавки сталі в Китаї з кінця квітня до середини травня буде таким самим, як і в перші 15 днів квітня. Така ситуація пов’язана з обмеженням зростання виробництва через слабкий попит на сталь і перебоями з логістикою в більшості частин країни.

«Попит на сталь може відновитися десь у травні, що запобігатиме падінню цін. Водночас відновлення у будівельному та виробничому секторах може сповільнитися у травні-червні, оскільки заходи щодо стримування пандемії не скасують найближчим часом», – йдеться у повідомленні.

У 2022 році Китай планує й надалі скорочувати виробництво сталі після зниження випуску майже на 30 млн т у 2021 році. Контроль виробництва сталі є частиною зусиль Китаю для досягнення мети зі скорочення викидів вуглецю в країні.

Китай – найбільший виробник сталі у світі. За підсумками 2021 року китайські металурги знизили виробництво сталі на 3% у порівнянні з 2020 роком – до 1,03 млрд т.

За підсумками першого кварталу країна скоротила випуск сталі на 10,5% в порівнянні з аналогічним періодом 2021 року – до 243,4 млн т. Зниження показника зумовлене скороченням виробництва на заводах через спалах коронавірусу, а також екологічні обмеження.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page