top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Заводи Китаю прискорюють поповнення зимових запасів брухту

На ринку спостерігається дефіцит сировини через скорочення постачань

Китайські меткомбінати прискорюють поповнення зимових запасів брухту на тлі скорочення постачань. Про це свідчать результати опитування Mysteel, повідомляє SteelMint.


Сповільнення закупівель брухту з боку сталеливарної галузі поступово перейшло у підвищену активність, оскільки заводи прагнуть забезпечити достатню кількість сировини для виробництва протягом зими.


За словами аналітика з Шанхаю, зазвичай зима – сезон затишшя у споживанні металобрухту у Китаї, проте цьогоріч фактична динаміка ринку залишається сприятливою. Протягом останніх двох місяців місцеві меткомбінати загалом збільшили використання брухту приблизно на 30% після того, як визнали його високу економічну ефективність. Ентузіазм металургів стосовно виробництва, ймовірно, продовжиться в січні наступного року, оскільки спостерігається певне оздоровлення економічного поля.


Водночас збиранню, переробці та транспортуванню брухту в країні перешкоджають зимові холоди. За даними Mysteel, багато виробників сталі зі сходу, півночі та центру країни заштовхуються із труднощами з постачанням цієї сировини. Більшість заводів планують накопичити достатні запаси для 10-30 днів використання, проте спостерігається дефіцит металобрухту.


Через нестачу сировини на ринку китайські меткомбінати останнім часом колективно підняли закупівельні ціни на брухт, сподіваючись залучити більше постачань. Зокрема, за останні два тижні це двічі зробила Shagang Group, провідний китайський виробник сталі в EAF.


За прогнозом аналітика, внутрішні ціни на брухт через зростаючий попит металургів на зимові запаси продовжать збільшуватися. Проте через високі витрати меткомбінатів на виробництво можливості для подальшого підвищення будуть обмежені.


Нагадаємо, що китайські металургійні компанії за підсумками листопада 2023 року скоротили виробництво сталі на 3,8% у порівнянні з попереднім місяцем – до 76,1 млн т. Порівняно з листопадом 2022-го у зазначений період країна збільшила виплавку сталі на 0,4%.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page