top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Експорт сталі з Китаю у 2024 році зіштовхнеться із посиленням захисних заходів

У 2023 році закордонні постачання підтримували внутрішні ціни на сталь

Потужний прямий та непрямий експорт сталі з Китаю у наступному році зіштовхнеться з посиленням захисних заходів. Такий прогноз із посиланням на учасників ринку дає Fastmarkets


Водночас у 2023 році закордонні постачання підтримували китайські ціни на металопродукцію.


Китайська асоціація металургійної промисловості (CISA) у своєму торговому звіті зауважила – очікується, що експорт сталі з Китаю буде складнішим, враховуючи жорсткішу торговельну ситуацію на закордонних ринках.


Обсяги цього експорту, імовірно, будуть знижені через підготовку ЄС, Бразилії та Індії до проведення додаткових антисубсидійних розслідувань, запровадження імпортних мит і затвердження параметрів якості.


Щодо сировини, то низькосортна залізна руда у наступному році залишатиметься ключовою для доменного виробництва у Китаї в умовах невизначеної маржинальності.


Очікується, що китайські покупці шукатимуть дешевші варіанти, такі як індійська дрібнота як економічну альтернативу австралійській після зміни стратегій закупівель у відповідь на низьку маржу виробництва сталі у 2022-2023 роках.


Очікується, що нарощування виробництва австралійськими гірничодобувними компаніями, зокрема, Rio Tinto, а також новими учасниками ринку, такими як Mineral Resources, сприятиме збільшенню регіональних постачань.


Нагадаємо, що експорт сталі з Китаю зріс до рівня, який підриває міжнародні ринки й може провокувати нові торговельні суперечки. За підсумками 2023 року Китай може експортувати близько 90 млн т сталі. Ці обсяги наближаються до понад 110 млн т у 2015-му, коли у світі поширилися антидемпінгові заходи.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page