top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Експортне мито на сталь в Індії діятиме принаймні до грудня 2022 року

Дія експортного мита в найближчі кілька місяців буде фактором стабілізації ринку та запобігатиме його волатильності

Міністерство сталі Індії очікує, що експортне мито у розмірі 15% на більшість видів сталевої продукції діятиме як мінімум до грудня 2022 року. Про це повідомляє SteelOrbis з посиланням на відомство.

На думку міністерства, передчасне скасування мита призведе до збільшення експорту на шкоду задоволенню внутрішнього попиту, а також до викривлення ринку.

Попит на сталеву продукцію в Індії, як очікується, відновиться із закінченням сезону дощів. Тому передчасне скасування експортного мита призведе до збільшення продажу сталі за кордон, а отже, її не вистачатиме для задоволення внутрішнього попиту. Це, відповідно, чинитиме тиск на внутрішні ціни.

Таким чином, дія експортного мита в найближчі кілька місяців буде фактором стабілізації ринку та запобігатиме його волатильності.

З 22 травня Індія запровадила мито у розмірі 15% на експорт чавуну, нелегованого плоского гарячекатаного та холоднокатаного прокату, нелегованого прокату з покриттям, арматури, плоского прокату та ін. Загалом мита стосуються 11 видів металопродукції та сировини.

Аналітики очікують, що у 2022/2023 фінансовому році експорт сталі з Індії може впасти на 40% у порівнянні з попереднім фінроком – до 12 млн т. Індійські металурги втратять майже половину експорту через запроваджені урядом експортні мита.

За підсумками квітня-серпня 2022 року експорт сталі з Індії впав на 53% у порівнянні з аналогічним періодом 2021 року – до 3,02 млн т. У серпні 2022-го показник скоротився на 66% р./р. – до 454 тис. т.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page