top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Експортне мито на сталь в Індії діятиме принаймні до грудня 2022 року

Дія експортного мита в найближчі кілька місяців буде фактором стабілізації ринку та запобігатиме його волатильності

Міністерство сталі Індії очікує, що експортне мито у розмірі 15% на більшість видів сталевої продукції діятиме як мінімум до грудня 2022 року. Про це повідомляє SteelOrbis з посиланням на відомство.

На думку міністерства, передчасне скасування мита призведе до збільшення експорту на шкоду задоволенню внутрішнього попиту, а також до викривлення ринку.

Попит на сталеву продукцію в Індії, як очікується, відновиться із закінченням сезону дощів. Тому передчасне скасування експортного мита призведе до збільшення продажу сталі за кордон, а отже, її не вистачатиме для задоволення внутрішнього попиту. Це, відповідно, чинитиме тиск на внутрішні ціни.

Таким чином, дія експортного мита в найближчі кілька місяців буде фактором стабілізації ринку та запобігатиме його волатильності.

З 22 травня Індія запровадила мито у розмірі 15% на експорт чавуну, нелегованого плоского гарячекатаного та холоднокатаного прокату, нелегованого прокату з покриттям, арматури, плоского прокату та ін. Загалом мита стосуються 11 видів металопродукції та сировини.

Аналітики очікують, що у 2022/2023 фінансовому році експорт сталі з Індії може впасти на 40% у порівнянні з попереднім фінроком – до 12 млн т. Індійські металурги втратять майже половину експорту через запроваджені урядом експортні мита.

За підсумками квітня-серпня 2022 року експорт сталі з Індії впав на 53% у порівнянні з аналогічним періодом 2021 року – до 3,02 млн т. У серпні 2022-го показник скоротився на 66% р./р. – до 454 тис. т.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page