top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

Долар США зміцнюється до євро і фунта

Долар США зміцнюється до євро і фунта стерлінгів на торгах у п'ятницю, дешевшає в парі з ієною.


Розрахований ICE індекс, що показує динаміку долара відносно шести валют (євро, швейцарський франк, єна, канадський долар, фунт стерлінгів і шведська крона), додає 0,07%, ширший WSJ Dollar Index - 0,08%.


Пара євро/долар за даними на 8:00 кв торгується на рівні $1,0894 порівняно з $1,0911 на закриття попередньої сесії. Курс фунта опустився до $1,2212 порівняно з $1,2224 на закриття попередньої сесії.


Як Європейський центральний банк (ЄЦБ), так і Банк Англії підвищили ключові відсоткові ставки на 50 базисних пунктів (б. п.) у четвер, причому європейський регулятор заявив, що має намір збільшити їх на таку саму величину і на наступному засіданні, яке відбудеться в березні.


Британський ЦБ знизив прогнози інфляції в країні на 2023-2025 рр., а президент ЄЦБ Крістін Лагард заявила, що ризики як для економічного зростання, так і для інфляції в єврозоні стали більш збалансованими. Днем раніше Федеральна резервна система підвищила базову ставку на 25 базисних пунктів.


На попередньому засіданні ставку було збільшено на 50 б.п., а до цього вона чотири рази піднімалася на 75 б.п. Глава американського ЦБ Джером Пауелл під час прес-конференції за підсумками засідання вперше визнав, що "дезінфляційний процес почався".


Також він припустив, що ставка не перевищить 5%, і повторив, що Федрезерв може домогтися уповільнення інфляції без нанесення істотної шкоди економіці. Вартість долара в парі з ієною опустилася під час торгів у п'ятницю до 128,3 ієни проти 128,72 ієни напередодні.


0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page