top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Долар США зміцнюється до євро і фунта

Долар США зміцнюється до євро і фунта стерлінгів на торгах у п'ятницю, дешевшає в парі з ієною.


Розрахований ICE індекс, що показує динаміку долара відносно шести валют (євро, швейцарський франк, єна, канадський долар, фунт стерлінгів і шведська крона), додає 0,07%, ширший WSJ Dollar Index - 0,08%.


Пара євро/долар за даними на 8:00 кв торгується на рівні $1,0894 порівняно з $1,0911 на закриття попередньої сесії. Курс фунта опустився до $1,2212 порівняно з $1,2224 на закриття попередньої сесії.


Як Європейський центральний банк (ЄЦБ), так і Банк Англії підвищили ключові відсоткові ставки на 50 базисних пунктів (б. п.) у четвер, причому європейський регулятор заявив, що має намір збільшити їх на таку саму величину і на наступному засіданні, яке відбудеться в березні.


Британський ЦБ знизив прогнози інфляції в країні на 2023-2025 рр., а президент ЄЦБ Крістін Лагард заявила, що ризики як для економічного зростання, так і для інфляції в єврозоні стали більш збалансованими. Днем раніше Федеральна резервна система підвищила базову ставку на 25 базисних пунктів.


На попередньому засіданні ставку було збільшено на 50 б.п., а до цього вона чотири рази піднімалася на 75 б.п. Глава американського ЦБ Джером Пауелл під час прес-конференції за підсумками засідання вперше визнав, що "дезінфляційний процес почався".


Також він припустив, що ставка не перевищить 5%, і повторив, що Федрезерв може домогтися уповільнення інфляції без нанесення істотної шкоди економіці. Вартість долара в парі з ієною опустилася під час торгів у п'ятницю до 128,3 ієни проти 128,72 ієни напередодні.


2 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Киргизстан планує продовжити заборону на експорт брухту

Профільне міністерство винесло на обговорення відповідний проєкт постанови Міністерство економіки й торгівлі Киргизстану винесло на громадське обговорення проєкт постанови, який має на меті тимчасово

Споживання металопродукції в Україні за січень-травень впало на 3,6% р./р.

За 5 місяців внутрішній ринок країни спожив 1,36 млн т прокату та напівфабрикатів Україна за підсумками січня-травня 2024 року скоротила споживання металопродукції (прокат та напівфабрикати) на 3,6% у

BMI очікує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на 1,2% р./р.

Погіршення глобальних промислових та економічних перспектив негативно позначиться на виробництві сталі у світі Аналітичне агентство BMI прогнозує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на

Comments


bottom of page