top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

«Дніпроспецсталь» призупинила роботу гарячих дільниць виробництва

З метою техногенної безпеки призупинено виплавку сталі та гарячий деформаційний переділ

Металургійний комбінат “Дніпроспецсталь” з метою техногенної безпеки призупинив роботу гарячих дільниць виробництва. Про це повідомила прес-служба підприємства на сторінці у Facebook.


Так, підприємство тимчасово зупинило виплавку сталі та гарячий деформаційний переділ. Усі інші виробництва, цехи та дільницы продовжують працювати. Змінний графік організовано з урахуванням режиму комендантського часу.


«Сподіваємось на якнайшвидше відновлення звичайного режиму роботи нашого рідного підприємства», – резюмується у повідомленні.


Нагадаємо, вранці 24 лютого 2022 року Російська Федерація розпочала пряму військову агресію проти України. Відбуваються удари по військових та інших важливих оборонних об’єктах, атаковані прикордонні підрозділи. Збройні Сили України, всі спеціальні та силові служби держави піднято по тривозі.


Після цього низка українських підприємств вимушено скоротили чи припинили виробництво. Серед них «АрселорМіттал Кривий Ріг», НКМЗ, ММК ім. Ілліча та «Азовсталь», а також інші підприємства ГМК.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page