top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

«Дніпроспецсталь» призупинила роботу гарячих дільниць виробництва

З метою техногенної безпеки призупинено виплавку сталі та гарячий деформаційний переділ

Металургійний комбінат “Дніпроспецсталь” з метою техногенної безпеки призупинив роботу гарячих дільниць виробництва. Про це повідомила прес-служба підприємства на сторінці у Facebook.


Так, підприємство тимчасово зупинило виплавку сталі та гарячий деформаційний переділ. Усі інші виробництва, цехи та дільницы продовжують працювати. Змінний графік організовано з урахуванням режиму комендантського часу.


«Сподіваємось на якнайшвидше відновлення звичайного режиму роботи нашого рідного підприємства», – резюмується у повідомленні.


Нагадаємо, вранці 24 лютого 2022 року Російська Федерація розпочала пряму військову агресію проти України. Відбуваються удари по військових та інших важливих оборонних об’єктах, атаковані прикордонні підрозділи. Збройні Сили України, всі спеціальні та силові служби держави піднято по тривозі.


Після цього низка українських підприємств вимушено скоротили чи припинили виробництво. Серед них «АрселорМіттал Кривий Ріг», НКМЗ, ММК ім. Ілліча та «Азовсталь», а також інші підприємства ГМК.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page