top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

«Дніпроспецсталь» відновила виробництво на 55%

У разі вирішення логістичних проблем комбінат має намір збільшити обсяги виробництва до 75%

Металургійний комбінат «Дніпроспецсталь» відновив виробництво на 55%. Про це йдеться у репортажі «Суспільного».

У разі вирішення проблем з логістикою підприємство планує збільшити обсяги виробництва високотехнологічної сталі до 75%.

«Підприємство експортоорієнтоване. Ми експортуємо багато продукції. Також підприємство є імпортоорієнтованим щодо сировини. Дуже багато, десь дві третини сировини – імпортні. Тому логістичні проблеми, насамперед обмеження логістичних шляхів, заборона роботи портів, – це дуже великий спектр проблем, які відчуваються на підприємстві», – розповів про поточну ситуацію голова правління ПрАТ «Дніпроспецсталь» Сергій Кийко.

Також він заявив, що підприємство поки що не має можливості залучити до виробничого процесу всіх працівників.

«Люди отримують соціальні гарантії, заробітну плату, повну чи частково», – наголосив голова правління.

29 травня «Дніпроспецсталь» запустила виробництво та розпочала випуск заготовки для «Сентравісу» після зупинення роботи гарячих дільниць на початку березня.

За підсумками 2021 року «Дніпроспецсталь» скоротила випуск прокату на 2,1% в порівнянні з 2020 роком – до 150,8 тис. т. Виробництво сталі протягом року впало на 6,2% – до 210,9 тис. т.

«Дніпроспецсталь» – єдиний виробник сортової нержавіючої сталі в Україні. Компанія випускає сортовий прокат та поковки з нержавіючої, інструментальної, швидкорізальної, підшипникової, конструкційної сталі, а також із жароміцних сплавів на основі нікелю. Завод експортує продукцію до 60 країн світу.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page