top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ДМЗ у червні планує розконсервувати одну з коксових батарей

На коксохімічному виробництві достатньо сировини для нарощування потужностей

Дніпровський металургійний завод (ДМЗ) у червні планує розконсервувати одну з коксових батарей. Про це йдеться у корпоративній газеті DCH Steel.

Комбінат наголошує на достатку сировини на коксохімічному виробництві (КХВ) для поступового нарощування потужностей. У квітні коксохіміки випустили 12 тис. т коксу, а у травні планують виробити 17 тис. т.

При цьому в першій половині березня через дефіцит коксівного вугілля для підтримки двох коксових батарей на консервації комбінату довелося використовувати шлак вугілля колишньої вугільної фабрики та збагачувати його смолою. Наголошується, що це рішення спрацювало та не вплинуло на якість коксу.

У квітні на коксохімічному виробництві виконали всі заплановані ремонти. Зокрема, замінили колектор подання води на вежу гасіння, а також відремонтували машину завантаження шихти до камер коксування. Незабаром ремонтники виконають аналогічні роботи на іншому агрегаті.

До кінця травня на КХВ планують завершити ремонт дробарки остаточного дроблення та підготовки шихти.

Почалася підготовка до розконсервації печей. Ведеться ремонт газоскидних свічок, ревізія газопідведення та газопідводної арматури, а також інші роботи. У цеху вловлювання змінюють обладнання подання води на первинне охолодження коксового газу.

«Настрій на коксохімічному виробництві, як і годиться у воєнний час, бойовий. Колектив довів, що може вистояти у тяжких обставинах. Вірю, що з такими професіоналами наше виробництво впорається з усіма викликами та поставленими завданнями», – прокоментував Олексій Горбуля, директор КХВ ДМЗ.

У лютому ДМЗ завершив капремонт коксової батареї №4, вклавши в оновлення агрегату 170 млн грн. Комбінат відремонтував 39 камер коксування, замінив вогнетривку кладку з машинної та коксової сторін, переклав опалювальні простінки та інше.

Дніпровський МОЗ – металургійне підприємство повного циклу, що входить до групи DCH. Виробляє напівфабрикати та фасонний прокат: швелер, кутник, рейки. Основна продукція – квадратна заготовка (постачається до Туреччини та Єгипту), швелер, що має широку географію експорту (країни Європи, Азії, Африки), а також чавун, що експортується переважно до Туреччини.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page