top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

ДМЗ у серпні скоротив виробництво прокату на 67,4% м./м.

Виробництво коксу за місяць впав на 15,3% м./м.

Дніпровський металургійний завод (ДМЗ) за підсумками серпня 2023 року зменшив виробництво прокату на 67,4% у порівнянні з попереднім місяцем – до 4,4 тис. т. Про це йдеться у корпоративній газеті DCH Steel.

Виробництво коксу за місяць склало 25,8 тис. т, що на 15,3% менше до липня 2023-го. У порівнянні з серпнем 2022 року випуск прокату на ДМЗ впав на 64,7%, а коксу – зріс у 2 рази.

«Причиною скорочення обсягів виробництва стали ремонти основного обладнання. В серпні прокатні цехи в основному виготовляли шахтну стійку та швелери для українського ринку. Продукцію коксохімічного виробництва відвантажували металургійним комбінатам, феросплавним заводам, агропідприємствам тощо», – йдеться у повідомленні.

За підсумками січня-серпня поточного року комбінат виробив 74,1 тис. т металопрокату, що на 80,8% більше порівняно з аналогічним періодом 2022-го. Випуск коксу зріс на 34% р./р. – до 198,1 тис. т.

За підсумками 2022 року ДМЗ скоротив виробництво прокату на 74,2% у порівнянні з 2021 роком – до 58,4 тис. т, а коксу – на 56,3%, до 211,3 тис. т.

Зазначимо, що коксохімічний підрозділ підприємства у 2022 році перейшов виключно на вітчизняну вугільну сировину та виготовляє продукцію в основному для феросплавних заводів України. Крім того, у березні 2023 року підприємство відновило виробництво металургійного коксу.

Дніпровський металургійний завод – металургійне підприємство повного циклу, що входить до групи DCH. Виробляє напівфабрикати та фасонний прокат: швелер, кутник та рейки.

Основна продукція – квадратна заготовка (постачається до Туреччини та Єгипту), швелер, що має широку географію експорту (країни Європи, Азії, Африки), а також чавун, що експортується переважно до Туреччини.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page