top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ДМЗ у серпні скоротив виробництво прокату на 67,4% м./м.

Виробництво коксу за місяць впав на 15,3% м./м.

Дніпровський металургійний завод (ДМЗ) за підсумками серпня 2023 року зменшив виробництво прокату на 67,4% у порівнянні з попереднім місяцем – до 4,4 тис. т. Про це йдеться у корпоративній газеті DCH Steel.

Виробництво коксу за місяць склало 25,8 тис. т, що на 15,3% менше до липня 2023-го. У порівнянні з серпнем 2022 року випуск прокату на ДМЗ впав на 64,7%, а коксу – зріс у 2 рази.

«Причиною скорочення обсягів виробництва стали ремонти основного обладнання. В серпні прокатні цехи в основному виготовляли шахтну стійку та швелери для українського ринку. Продукцію коксохімічного виробництва відвантажували металургійним комбінатам, феросплавним заводам, агропідприємствам тощо», – йдеться у повідомленні.

За підсумками січня-серпня поточного року комбінат виробив 74,1 тис. т металопрокату, що на 80,8% більше порівняно з аналогічним періодом 2022-го. Випуск коксу зріс на 34% р./р. – до 198,1 тис. т.

За підсумками 2022 року ДМЗ скоротив виробництво прокату на 74,2% у порівнянні з 2021 роком – до 58,4 тис. т, а коксу – на 56,3%, до 211,3 тис. т.

Зазначимо, що коксохімічний підрозділ підприємства у 2022 році перейшов виключно на вітчизняну вугільну сировину та виготовляє продукцію в основному для феросплавних заводів України. Крім того, у березні 2023 року підприємство відновило виробництво металургійного коксу.

Дніпровський металургійний завод – металургійне підприємство повного циклу, що входить до групи DCH. Виробляє напівфабрикати та фасонний прокат: швелер, кутник та рейки.

Основна продукція – квадратна заготовка (постачається до Туреччини та Єгипту), швелер, що має широку географію експорту (країни Європи, Азії, Африки), а також чавун, що експортується переважно до Туреччини.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page