top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ДМЗ у лютому скоротив виробництво прокату на 46% р./р.

Виробництво металургійного коксу зросло на 56%


Дніпровський металургійний завод (ДМЗ) за підсумками лютого 2024 року скоротив виробництво металопрокату на 45,7% у порівнянні з аналогічним місяцем 2023 року – до 5,3 тис. т. Про це йдеться у корпоративній газеті DCH Steel.


Виробництво металургійного коксу за місяць зросло на 56% у порівнянні з лютим 2023-го – до 22,7 тис. т.


«У лютому, після січневих ремонтів, на підприємстві відновили виробництво прокату і на замовлення покупців виготовили швелери 16, 18, 20 та 24. В планах на березень наростити обсяги виробництва металопродукції вдвічі порівняно з лютим», – зазначає підприємство.

За січень-лютий 2024 року виробництво прокату на ДМЗ скоротилось на 71,6% р./р., до 5,3 тис. т, а випуск коксу зріс на 52,2%, до 45,3 тис. т.


Зазначимо, що за підсумками 2023 року ДМЗ збільшив виробництво металопрокату на 86,2% у порівнянні з 2022 роком – до 105,6 тис. т. Виробництво металургійного коксу на підприємстві за минулий рік зросло на 38,5% порівняно з 2022 роком – до 292,7 тис. т.


Торік прокатні цехи ДМЗ зосередились на виготовленні для українського ринку шахтної стійки, рудничних рейок, невеликих обсягів швелерів та кутиків. Крім того, підприємство відновило випуск профілів за євростандартами.


Дніпровський металургійний завод – металургійне підприємство повного циклу, що входить до групи DCH. Виробляє напівфабрикати та фасонний прокат: швелер, кутник та рейки.


Основна продукція – квадратна заготовка (постачається до Туреччини та Єгипту), швелер, що має широку географію експорту (країни Європи, Азії, Африки), а також чавун, що експортується переважно до Туреччини.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Yorumlar


bottom of page