top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ДМЗ у вересні збільшив випуск металопрокату на 92% м./м.

Виробництво коксу за місяць скоротилось на 19% м./м.

Дніпровський металургійний завод (ДМЗ) за підсумками вересня 2023 року збільшив виробництво прокату на 91,6% у порівнянні з попереднім місяцем – до 8,5 тис. т. Про це йдеться у корпоративній газеті DCH Steel.

Виробництво коксу за місяць склало 20,9 тис. т, що на 19% менше до серпня 2023-го. У порівнянні з вереснем 2022 року випуск прокату на ДМЗ зріс на 97,4%, а коксу – на 61,3%.

У вересні в прокатному цеху №1 ДМЗ виробляв шахтну стійку СВП-33 та рудничі рейки Р-34. В прокатному цеху №2 спеціалісти комбінату виготовляли шахтну стійку та фасонний прокат.

На коксохімічному виробництві наростили випуск доменного коксу для металургійних комбінатів, виготовляли кам’яновугільний кокс, хімічну продукцію.

Протягом січня-вересня поточного року ДМЗ виробив 82,6 тис. т металопрокату, що на 82,4% більше у порівнянні з аналогічним періодом 2022 року. Випуск коксу за 9 місяців зріс на 36,2% р./р., до 219 тис. т.

Зазначимо, після чергової виробничої кампанії ДМЗ призупинив прокатний цех №1 для виконання низки ремонтів. Зокрема, з 10 вересня по 25 грудня виконується капітальний ремонт рекуперативного нагрівального колодязя №4. Введення в експлуатацію агрегату заплановано до початку 2024 року.

Спеціалісти заводу планують виконати заміну вогнетривкої кладки робочого простору нагрівального колодязя, подини, заміну трубчастого керамічного рекуператора для підігріву повітря, а також провести ремонт газозапірної арматури, пальників та амбразури печі.

«Після закінчення ремонту суттєво збільшиться продуктивність печі, скоротиться час нагріву заготовок та відповідно зменшиться витрата палива на нагрівання заготовок перед прокаткою на станах 1050 та 800», – зазначив майстер нагрівальних печей ПЦ-1 Олександр Ребриков.

У цеху також виконують роботи з підтримки справного стану механічного та електричного устаткування, ремонт металоконструкцій кранів та прольотів, насосного обладнання блюмінга та стану 800, а також інші роботи.

За підсумками 2022 року ДМЗ скоротив виробництво прокату на 74,2% у порівнянні з 2021 роком – до 58,4 тис. т, а коксу – на 56,3%, до 211,3 тис. т.

Зазначимо, що коксохімічний підрозділ підприємства у 2022 році перейшов виключно на вітчизняну вугільну сировину та виготовляє продукцію в основному для феросплавних заводів України. Крім того, у березні 2023 року підприємство відновило виробництво металургійного коксу.

Дніпровський металургійний завод – металургійне підприємство повного циклу, що входить до групи DCH. Виробляє напівфабрикати та фасонний прокат: швелер, кутник та рейки.

Основна продукція – квадратна заготовка (постачається до Туреччини та Єгипту), швелер, що має широку географію експорту (країни Європи, Азії, Африки), а також чавун, що експортується переважно до Туреччини.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page