top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

ДМЗ у березні відновив виробництво металургійного коксу

Основною продукцією КХП комбінату з початку війни є кам’яновугільний кокс, коксовий горішок та коксовий дріб’язок

Дніпровський металургійний завод (ДМЗ), який входить до складу групи DCH, у березні 2023 поновив виробництво металургійного коксу. Востаннє невелику партію цього продукту випустили восени 2022 року. Про це йдеться в корпоративній газеті компанії.

Основною продукцією коксохімічного підрозділу (КХП) ДМЗ з початку війни є кам’яновугільний кокс, коксовий горішок та коксовий дріб’язок. Вироблену продукцію підприємство постачає на феросплавні заводи України.

Для відновлення виробництва металургійного коксу завод закупив більше коксівного вугілля марки «К». Першу партію доменного коксу вже відвантажено покупцеві. На квітень, травень та червень також є замовлення на цю продукцію.

Також з березня коксохіміки розпочали експорт продукції коксохімічного виробництва у Молдову.

За підсумками січня-березня 2023 року ДМЗ наростив виробництво прокату у 2,2 раза порівняно з попереднім кварталом – до 29,4 тис. т. Випуск коксу за перший квартал становив 45,8 тис. т, що на 9,2% менше у порівнянні з попереднім кварталом.

У березні поточного року ДМЗ збільшив випуск прокату на 9% м./м. – до 10,6 тис. т, а коксової продукції – на 10,5% м./м., до 16 тис. т.

Нагадаємо, у 2022 році ДМЗ скоротив виробництво прокату на 74,2% у порівнянні з 2021 роком – до 58,4 тис. т, а коксу – на 56,3%, до 211,3 тис. т.

Дніпровський металургійний завод – металургійне підприємство повного циклу, що входить до групи DCH. Виробляє напівфабрикати та фасонний прокат: швелер, кутник та рейки.

Основна продукція – квадратна заготовка (постачається до Туреччини та Єгипту), швелер, що має широку географію експорту (країни Європи, Азії, Африки), а також чавун, що експортується переважно до Туреччини.

2 просмотра

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page