top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ДМЗ у березні відновив виробництво металургійного коксу

Основною продукцією КХП комбінату з початку війни є кам’яновугільний кокс, коксовий горішок та коксовий дріб’язок

Дніпровський металургійний завод (ДМЗ), який входить до складу групи DCH, у березні 2023 поновив виробництво металургійного коксу. Востаннє невелику партію цього продукту випустили восени 2022 року. Про це йдеться в корпоративній газеті компанії.

Основною продукцією коксохімічного підрозділу (КХП) ДМЗ з початку війни є кам’яновугільний кокс, коксовий горішок та коксовий дріб’язок. Вироблену продукцію підприємство постачає на феросплавні заводи України.

Для відновлення виробництва металургійного коксу завод закупив більше коксівного вугілля марки «К». Першу партію доменного коксу вже відвантажено покупцеві. На квітень, травень та червень також є замовлення на цю продукцію.

Також з березня коксохіміки розпочали експорт продукції коксохімічного виробництва у Молдову.

За підсумками січня-березня 2023 року ДМЗ наростив виробництво прокату у 2,2 раза порівняно з попереднім кварталом – до 29,4 тис. т. Випуск коксу за перший квартал становив 45,8 тис. т, що на 9,2% менше у порівнянні з попереднім кварталом.

У березні поточного року ДМЗ збільшив випуск прокату на 9% м./м. – до 10,6 тис. т, а коксової продукції – на 10,5% м./м., до 16 тис. т.

Нагадаємо, у 2022 році ДМЗ скоротив виробництво прокату на 74,2% у порівнянні з 2021 роком – до 58,4 тис. т, а коксу – на 56,3%, до 211,3 тис. т.

Дніпровський металургійний завод – металургійне підприємство повного циклу, що входить до групи DCH. Виробляє напівфабрикати та фасонний прокат: швелер, кутник та рейки.

Основна продукція – квадратна заготовка (постачається до Туреччини та Єгипту), швелер, що має широку географію експорту (країни Європи, Азії, Африки), а також чавун, що експортується переважно до Туреччини.

3 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Турецька Tosyali планує глобальне розширення

Компанія має намір інвестувати у ці цілі $1,5-2 млрд на рік Турецький виробник сталі Tosyali Holding планує інвестувати $1,5-2 млрд на рік у глобальне розширення, що охоплює Африку і Саудівську Аравію

Comments


bottom of page