top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ДМЗ переводить енергоємне обладнання на нічні зміни

З 1 липня 2023 року тарифи на електроенергію для бізнесу зросли на 25-80% в залежності від години постачання

Дніпровський металургійний завод (ДМЗ) за можливості переводить роботу енергоємного обладнання на нічні зміни на фоні зростання тарифів на електроенергію. Про це йдеться у корпоративній газеті DCH Steel.

З 1 липня 2023 року вартість електроенергії для бізнесу зросла на 25-80% в залежності від години постачання. Тепер ціна 1 кВт·год в піковий час (з 19:00 до 23:00) становить 7,2 грн, в денний (з 7:00 до 19:00) – 5 грн, в нічний (з 23:00 до 7:00) – 3 грн.

У червні, на фоні очікуваного зростання тарифів, ДМЗ провів нараду за участю керівників всіх структурних підрозділів, в ході якої було вирішено за можливості перевести роботу енергоємного обладнання на нічний час.

Зокрема, в цеху водопостачання з 1 липня дренажні наноси запускають в роботу тільки в нічний період. Також змінився графік роботи водогрійних котлів в душових. У фасонно-ливарному цеху 6 липня провели плавку в електродуговій печі в нічний період. Експеримент показав досить суттєву економію. В нічний час будуть виконувати навантажувальні та розвантажувальні роботи на коксохімічному виробництві (КХВ).

«Перелік заходів буде постійно розширюватись, кожен цех готує свої пропозиції. Спільно ми маємо докласти максимум зусиль аби компенсувати значне підвищення ціни електроенергії, зберегти рентабельність роботи підприємства», – коментує головний енергетик ДМЗ Денис Філенко.

За оцінками Федерації роботодавців України через підвищення тарифів на електроенергію з 1 липня 2023 року витрати українських підприємств зростуть на близько 69 млрд грн.

Нагадаємо, ДМЗ реалізує енергозберігаючі проєкти в умовах війни. Один з найефективніших проєктів цього року – заміна обладнання берегової насосної станції №2. Також встановлено нові прилади комерційного обліку питної води, які мають нижчу межу чутливості порівняно з попередніми лічильниками. Реалізуються й інші заходи для зниження витрат, зокрема, планується, що ПЦ-1 знов буде використовувати коксовий газ замість природного.

За підсумками червня 2023 року ДМЗ збільшив виробництво прокату на 90,6% у порівнянні з попереднім місяцем – до 14,03 тис. т. Виробництво коксу за місяць склало 33,3 тис. т, що на 2,5% менше м./м. У січні-червні 2023 комбінат виробив 56,4 тис. т металопрокату та 142 тис. т коксу (+21,5% р./р.).

Дніпровський металургійний завод – металургійне підприємство повного циклу, що входить до групи DCH. Виробляє напівфабрикати та фасонний прокат: швелер, кутник та рейки.

Основна продукція – квадратна заготовка (постачається до Туреччини та Єгипту), швелер, що має широку географію експорту (країни Європи, Азії, Африки), а також чавун, що експортується переважно до Туреччини.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Турецька Tosyali планує глобальне розширення

Компанія має намір інвестувати у ці цілі $1,5-2 млрд на рік Турецький виробник сталі Tosyali Holding планує інвестувати $1,5-2 млрд на рік у глобальне розширення, що охоплює Африку і Саудівську Аравію

Comments


bottom of page