top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ДМЗ освоїв виробництво трьох типів кранових рейок

Заготовку для виробництва нових видів продукції виготовив металургійний комбінат «Каметсталь»

Дніпровський металургійний завод (ДМЗ) освоїв виробництво нових видів продукції в прокатному цеху №1 (ПЦ-1) – трьох типів кранових рейок (КР-80, КР-100 та КР-120). Про це йдеться у корпоративній газеті DCH Steel, опублікованій в Telegram-каналі рудника «Суха Балка».

«Цех розпочав виконання замовлення 9 жовтня 2022 року. З такими рейками на заводі з заготовки раніше не працювали, окрім того, для них потрібна нова заготовка – не 335х400 мм, а 335х500 мм», – йдеться у повідомленні.

Заготовку для виробництва нової продукції виготовили партнери ДМЗ – металургійний комбінат «Каметсталь».

Під час освоєння нових типів рейок виникли труднощі, тому що до нової заготовки були особливі вимоги щодо марки сталі із високим вмістом вуглецю. Тому представники ДМЗ відвідали виробництво «Каметсталі» та комісійно приймали продукт для подальшої обробки.

«Наразі прокатку вже завершено, але дільниця обробки буде працювати ще деякий час. У рудничих рейках просвердлять отвори», – додає підприємство.

Раніше прокатний цех №1 ДМЗ освоїв виробництво шахтних стійок СВП-33 та рудничих рейок Р-43 та Р-34.

Зазначається, що під час виробничої компанії у ПЦ-1 виникали труднощі через дефіцит електроенергії та коксового газу, але завдяки впровадженню стабілізаційних заходів всі замовлення були завершені у терміни, заплановані заздалегідь.

За підсумками 2021 року ДМЗ наростив виробництво прокату на 56,9% у порівнянні з попереднім роком – до 221,2 тис. т. Виплавка сталі за рік зросла на 54,7% р./р. – до 272,9 тис. т, а виробництво чавуну – на 69%, до 247,8 тис. т.

Дніпровський металургійний завод – металургійне підприємство повного циклу, що входить до групи DCH. Виробляє напівфабрикати та фасонний прокат: швелер, кутник та рейки.

Основна продукція – квадратна заготовка (постачається до Туреччини та Єгипту), швелер, що має широку географію експорту (країни Європи, Азії, Африки), а також чавун, що експортується переважно до Туреччини.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Commentaires


bottom of page