top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ДМЗ в січні відвантажив замовникам 3,7 тис. т прокату

Виробництво металургійного коксу за місяць зросло на 64,4% р./р.


Дніпровський металургійний завод (ДМЗ) за підсумками січня 2024 року відвантажив замовникам 3,7 тис. т металопрокату. Виробництво продукції протягом місяця не відбувалось, тоді як у січні 2023-го було випущено 8,8 тис. т прокату.  Про це йдеться у корпоративній газеті DCH Steel.


«У прокатних цехах (ПЦ) №1 та №2 у січні не прокатували метал, доопрацьовували та відвантажували продукцію, виготовлену у в грудні. В цехах проводяться ремонти основного та допоміжного обладнання, в останній декаді лютого у ПЦ-2 розпочнеться чергова прокатна кампанія», – зазначає підприємство.

Виробництво металургійного коксу у січні 2024 року зросло на 64,4% порівняно з аналогічним місяцем минулого року – до 22,7 тис. т.


Наразі підприємство відновлює кладку коксових печей методом керамічного наплавлення. У січні, зокрема, відремонтовано та введено в роботу піч №436, яка простоювала близько року через руйнування кладки під час блекаутів. Також на коксохімічному виробництві (КХВ) замінили три ділянки важливої естакади, виконали інші підтримувальні ремонти.


«Інвестиційний проєкт з ремонту кладки обігрівних простінків коксових печей розпочався влітку минулого року і продовжиться у 2024 році», – додає ДМЗ.

Зазначимо, що за підсумками 2023 року ДМЗ збільшив виробництво металопрокату на 86,2% у порівнянні з 2022 роком – до 105,6 тис. т. Виробництво металургійного коксу на підприємстві за минулий рік зросло на 38,5% порівняно з 2022 роком – до 292,7 тис. т.


Торік прокатні цехи ДМЗ зосередились на виготовленні для українського ринку шахтної стійки, рудничних рейок, невеликих обсягів швелерів та кутиків. Крім того, підприємство відновило випуск профілів за євростандартами.


Дніпровський металургійний завод – металургійне підприємство повного циклу, що входить до групи DCH. Виробляє напівфабрикати та фасонний прокат: швелер, кутник та рейки.


Основна продукція – квадратна заготовка (постачається до Туреччини та Єгипту), швелер, що має широку географію експорту (країни Європи, Азії, Африки), а також чавун, що експортується переважно до Туреччини.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page