top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Держстивідор «Ізмаїльський МТП» у травні перевалив 830 тис. т вантажів

Це є рекордним показником перевалки вантажів підприємством за місяць

Державне підприємство «Ізмаїльський морський торговий порт» за підсумками травня 2023 року обробило понад 830 тис. т вантажів. Це є рекордним показником перевалки вантажів підприємством за місяць. Про це йдеться в пресрелізі підприємства на сторінці в Facebook.

«Історичний рекорд перевалки вантажів державного підприємства «Ізмаїльський морський торговельний порт» за місяць – встановлено! Такого не було ніколи. Наше підприємство зробило неможливе. Неможливе зробив кожен з вас – на своєму місці», – зазначає директор ДП «ІЗМ МТП» Андрій Єрохін.

Вклад у досягнення рекордних показників внесли партнери порту, зокрема філія «Дельта-лоцман», АМПУ та філія «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця», а також контрагенти ТОВ «Метінвест-Шіппінг», ПрАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Славутич Руда Україна», ТОВ «АВ Метал Груп» та інші.

Зазначимо, попередній рекорд місячної перевалки був зафіксований у березні поточного року, коли ІЗМ МТП обробив 721,5 тис. т вантажів. На експорт відвантажено 506,9 тис. т вантажів, прийнято – 209 тис. т імпорту.

Як повідомлялось раніше, на середину травня поточного року ДП «Ізмаїльський МТП» збільшило перевантаження окатишів на 83% у порівнянні з аналогічним періодом 2022-го – до 560 тис. т.

ДП «ІЗМ МТП» оперує причалами №4-8, 12-14, 16-26 Ізмаїльського морського порту.

Загалом за 2022 рік Ізмаїльський морський порт збільшив перевалку вантажів вдвічі в порівнянні з 2021 роком – до 8,89 млн т.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page