top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Держстивідор «Чорноморськ» частково відновив вантажні роботи

Сьогодні в порту завантажували коксівним вугіллям піввагони для «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Сьогодні, 11 березня, працівники першого вантажного району ДП «МТП «Чорноморськ» вийшли на зміну вперше за останні майже два тижні. Про це повідомляє прес-служба держстивідора.

«Від самого ранку триває завантаження піввагонів коксівним вугіллям, очікуються вагони під енергетичне вугілля та бентоніт. Одночасно розпочато вивантаження перших вагонів зі стальрулонами (продовжується накопичення суднової партії), які чекатимуть на своє судно після того, як порти будуть відкриті для суден», – йдеться у повідомленні.

Після закриття портів для суднозаходів з 27 лютого та припинення робіт на території ДП «МТП «Чорноморськ» зберігалося 12 тис. т коксівного вугілля для «АрселорМіттал Кривий Ріг», 63 тис. т енергетичного вугілля для Київської ТЕС, а також 60 тис. т бентону .

«Варто відзначити, що зараз працюють лише денні зміни, і роботи тривають з 8 ранку до 17:00, щоб працівники мали змогу встигнути дістатися додому до початку комендантської години, яка у Чорноморську починається з 19:00», – додають у держстивідорі.

Нагадаємо, що з початком війни морські порти України закрили через мінну небезпеку, а також через загрозу піратства з боку кораблів Чорноморського флоту РФ. Вантажооборот морських торгових портів України з початку військового вторгнення до Росії скоротився на 420 тис. т на добу.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page