top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ДБР вилучило в Одеському порту російського металу на 93 млн грн

Правоохоронці ініціювали націоналізацію майна та планують передати його на потреби ЗСУ

Державне бюро розслідувань (ДБР) під час проведення оперативних заходів виявило та вилучило на території Одеського морського порту металевих заготовок та іншої металопродукції на суму 93 млн грн.

Згідно з повідомленням з офіційного сайту ДБР, металопродукція прямувала через Україну транзитом.

Вилучені товари правоохоронці планують націоналізувати та передати для потреб Збройних Сил України.

«Зараз ДБР звернулося до керівника військово-цивільної адміністрації Одеської області з ініціативою примусово вилучити продукцію та передати її на потреби Збройних Сил України», – зазначено у повідомленні.

Одеський морський порт у січні 2022 року скоротив перевалку чорних металів на 34% в порівнянні із січнем 2021 року – до 343,2 тис. т. У 2021 році морпорт на 16,9% зменшив обсяги перевалки чорних металів порівняно з 2020 роком – до 4,9 млн. т.

Зазначимо, що учора, 31 березня, Бюро економічної безпеки України заявило про ініціювання націоналізації 400 російських та білоруських вагонів, які виявили у Черкаській області.

Як повідомляв GMK Center, 10 березня президент Володимир Зеленський підписав закон 2116-IX про примусове вилучення об’єктів права власності Російської Федерації та її резидентів. Рішення про конфіскацію російського майна прийматиме РНБО за поданням Кабміну.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page