top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ДБР вилучило в Одеському порту російського металу на 93 млн грн

Правоохоронці ініціювали націоналізацію майна та планують передати його на потреби ЗСУ

Державне бюро розслідувань (ДБР) під час проведення оперативних заходів виявило та вилучило на території Одеського морського порту металевих заготовок та іншої металопродукції на суму 93 млн грн.

Згідно з повідомленням з офіційного сайту ДБР, металопродукція прямувала через Україну транзитом.

Вилучені товари правоохоронці планують націоналізувати та передати для потреб Збройних Сил України.

«Зараз ДБР звернулося до керівника військово-цивільної адміністрації Одеської області з ініціативою примусово вилучити продукцію та передати її на потреби Збройних Сил України», – зазначено у повідомленні.

Одеський морський порт у січні 2022 року скоротив перевалку чорних металів на 34% в порівнянні із січнем 2021 року – до 343,2 тис. т. У 2021 році морпорт на 16,9% зменшив обсяги перевалки чорних металів порівняно з 2020 роком – до 4,9 млн. т.

Зазначимо, що учора, 31 березня, Бюро економічної безпеки України заявило про ініціювання націоналізації 400 російських та білоруських вагонів, які виявили у Черкаській області.

Як повідомляв GMK Center, 10 березня президент Володимир Зеленський підписав закон 2116-IX про примусове вилучення об’єктів права власності Російської Федерації та її резидентів. Рішення про конфіскацію російського майна прийматиме РНБО за поданням Кабміну.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page