top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Глобальний ринок сортового прокату лишається нестабільним – IREPAS

Європейські виробники борються за замовлення, Китай не демонстрував очікуваного пожвавлення

Глобальний ринок сортового прокату наразі стикається із проблемами через скорочення обсягів міжнародної торгівлі та відсутності балансу попиту та пропозиції, зауважили в Міжнародній асоціації виробників та експортерів арматури (IREPAS). Про це повідомляє SteelOrbis.

Тенденція скорочення виробництва сталі у 2022-му, схоже, поширилася і на поточний рік, проте виробники здатні задовольнити фактичне споживання. Це призвело до певної неприязні щодо імпорту та зменшення масштабів міжнародної торгівлі. Глобальний ринок, зауважують в IREPAS, стає все більш регіональним.

Європейські заводи борються за кожне замовлення, однак ринок є стриманим – на ньому переважають негативні фактори. Ринок Китаю після новорічних свят не продемонстрував пожвавлення, на яке очікували.

У США попит на сталь залишається стабільним, проте перспективи місцевого ринку є неоднозначними. Банківська криза впливає на інвестиційні перспективи, а відсоткові ставки, що продовжують зростати, не поліпшують ситуацію, залишаючи імпортерів у невигідному становищі.

У регіоні MENA на регіональну та міжнародну торгівлю зазвичай впливає період Рамадану. Ближче до літа вона може активізуватися, проте невдовзі гратимуть роль і погодні умови.

Поточний стан глобального ринку залишається нестабільним. IREPAS дає незадовільний прогноз на травень-червень поточного року попри деякі позитивні фактори, такі як падіння цін на енергоносії. Утім, ситуація може скорегуватися.

Нагадаємо, на початку березня в IREPAS зауважили, що попит на сортовий прокат зростав на більшості ринків. В основному це було зумовлено сезонними причинами. Пропозиція на глобальному ринку у цей період коригувалася, що змінило його динаміку. Ринок ЄС залишався слабшим і відставав від загальних тенденцій. У Європі запитів з боку будівельного сектору було значно менше ніж очікувалося.

На початку березні світові ціни на арматуру коригувалися після землетрусу в Туреччині – на більшості ринків, окрім європейського, вони зростали. Котирування підтримувалися попитом, який стримувався протягом 2022 року негативними очікуваннями щодо рецесії у світовій економіці.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Киргизстан планує продовжити заборону на експорт брухту

Профільне міністерство винесло на обговорення відповідний проєкт постанови Міністерство економіки й торгівлі Киргизстану винесло на громадське обговорення проєкт постанови, який має на меті тимчасово

Споживання металопродукції в Україні за січень-травень впало на 3,6% р./р.

За 5 місяців внутрішній ринок країни спожив 1,36 млн т прокату та напівфабрикатів Україна за підсумками січня-травня 2024 року скоротила споживання металопродукції (прокат та напівфабрикати) на 3,6% у

BMI очікує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на 1,2% р./р.

Погіршення глобальних промислових та економічних перспектив негативно позначиться на виробництві сталі у світі Аналітичне агентство BMI прогнозує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на

Comentarios


bottom of page