top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

«Галузь на межі катастрофи». Металургійний завод Пінчука вимушено зупинив роботу

Завод Інтерпайп Сталь, що входить до групи Інтерпайп бізнесмена Віктора Пінчука, вимушено зупинив роботу через дефіцит металобрухту.

«Завод Інтерпайп Сталь з 16 березня 2023 року призупинив роботу через брак брухту чорних металів, який є основною сировиною для підприємства», — цитує заяву компанії Інтерфакс-Україна.


Як повідомив в ексклюзивному коментарі агентству директор заводу Андрій Бібік, завод Інтерпайп Сталь пішов у тимчасовий простій з 16 березня через дефіцит металобрухту, який викликаний надзвичайно складною ситуацією із заготівлею брухту в Україні.

За даними Інтерпайпу, експорт брухту за січень-лютий-2023 був збільшений у 3,5 рази — до 24,8 тис. тонн з 7,1 тис. тонн за січень-лютий-2022.


«По-перше, вона (заготівля брухту, — ред.) впала суттєво: у низці регіонів процес заготівлі зведений практично до нуля через бойові дії, втрачені потужності з переробки брухту, скоротився і кадровий потенціал галузі. По-друге, експорт брухту б'є історичні рекорди, збільшуючись щомісяця вдвічі, що ставить українську металургійну галузь на межу катастрофи», — сказав він.


За словами Бібіка, це позапланова тимчасова зупинка, оскільки підприємство зазнає серйозного дефіциту металобрухту.


«Плановий простий у нас був у жовтні, зараз же — позаплановий. Звичайно, за цей час ми проведемо техобслуговування основних агрегатів», — сказав Бібік.

Як повідомив голова правління компанії Інтерпайп Втормет Валентин Макаренко, простій металургійного заводу триватиме максимум сім-вісім днів.


«Ситуація складна, але ми працюємо з нашими партнерами-постачальниками брухту, з деякими з них укладаємо довгострокові та стратегічні угоди. Це дозволить забезпечити завод сировиною, підготувати шихту», — наголосив він.


За його словами, ситуація із забезпеченням брухтом у третій декаді березня покращиться, а завод буде перезапущено.


Інтерпайп — українська промислова компанія, виробник сталевих труб та залізничної продукції. Продукція компанії поставляється до понад 80 країн світу.


У структурі компанії п’ять промислових активів: Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ), Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ), Інтерпайп Ніко-Тьюб, Дніпропетровський Втормет та електросталеплавильний комплекс Дніпросталь під брендом Інтерпайп Сталь.


Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук та члени його родини.

1 просмотр

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page