top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

В Австрії страйкують металурги - вимагають підвищити зарплату

В Австрії у понеділок співробітники близько 100 компаній у сфері металургійної промисловості розпочали попереджувальні страйки з вимогою підвищення заробітної плати.

"Попереджувальні страйки металургів почалися в понеділок вранці з публічних зборів робітників, які тривали більш як три години на віденській вулиці Трістерштрассе.


Блокада дороги спричинила тривалі затори на дорогах. За даними профспілок, близько 100 компаній, серед яких Bosch, Blum, Kone, Knorr Heid, Otis, Pewag і voestalpine, страйкували в понеділок протягом трьох годин", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у вівторок відбудуться попереджувальні страйки в таких компаніях, як Palfinger, Berndorf, Collini та Otto Bock. У середу страйкуватимуть, зокрема, BMW Motoren, Liebherr, Hella, Steyr Arms, Diamond Aircraft і Rheinmetall MAN Military. Загалом у профспілках очікують попереджувальні страйки у понад 400 компаніях.

Як повідомлялося, в Австрії в останні місяці спостерігалося незначне падіння інфляції, після зростання цін протягом року. У жовтні рівень інфляції в країні становив 5,4%, зменшившись після 6% у вересні та 7,4% у серпні.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Киргизстан планує продовжити заборону на експорт брухту

Профільне міністерство винесло на обговорення відповідний проєкт постанови Міністерство економіки й торгівлі Киргизстану винесло на громадське обговорення проєкт постанови, який має на меті тимчасово

Споживання металопродукції в Україні за січень-травень впало на 3,6% р./р.

За 5 місяців внутрішній ринок країни спожив 1,36 млн т прокату та напівфабрикатів Україна за підсумками січня-травня 2024 року скоротила споживання металопродукції (прокат та напівфабрикати) на 3,6% у

BMI очікує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на 1,2% р./р.

Погіршення глобальних промислових та економічних перспектив негативно позначиться на виробництві сталі у світі Аналітичне агентство BMI прогнозує зростання глобального виробництва сталі у 2024 році на

Commentaires


bottom of page