top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

В Австрії страйкують металурги - вимагають підвищити зарплату

В Австрії у понеділок співробітники близько 100 компаній у сфері металургійної промисловості розпочали попереджувальні страйки з вимогою підвищення заробітної плати.

"Попереджувальні страйки металургів почалися в понеділок вранці з публічних зборів робітників, які тривали більш як три години на віденській вулиці Трістерштрассе.


Блокада дороги спричинила тривалі затори на дорогах. За даними профспілок, близько 100 компаній, серед яких Bosch, Blum, Kone, Knorr Heid, Otis, Pewag і voestalpine, страйкували в понеділок протягом трьох годин", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у вівторок відбудуться попереджувальні страйки в таких компаніях, як Palfinger, Berndorf, Collini та Otto Bock. У середу страйкуватимуть, зокрема, BMW Motoren, Liebherr, Hella, Steyr Arms, Diamond Aircraft і Rheinmetall MAN Military. Загалом у профспілках очікують попереджувальні страйки у понад 400 компаніях.

Як повідомлялося, в Австрії в останні місяці спостерігалося незначне падіння інфляції, після зростання цін протягом року. У жовтні рівень інфляції в країні становив 5,4%, зменшившись після 6% у вересні та 7,4% у серпні.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page