top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Виробництво сталі у семи провідних провінціях Китаю у січні-липні впало на 6% р./р.

На показники вплинули прагнення китайського уряду до декарбонізації, локдауни та проблеми у секторі нерухомості

Сім провідних провінцій Китаю у січні-липні 2022-го продемонстрували сукупне падіння виробництва сталі на 6% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 609 млн т. По це пише SteelMint.

Найбільше падіння виробництва за 7 місяців 2022 року спостерігалося в провінції Шаньдун на сході Китаю. Обсяги виробництва сталі в Шандуні за цей період впали на 19% р./р. – до 42 млн т. У провінції Ляонін виробництво зменшилося на 8% р./р. – до 43 млн т.

У провінції Хебей, що є найбільшим виробником сталі серед регіонів, обсяги виробництва у січні-липні 2022 року скоротилися на 7% р./р. – до 130 млн т.

Показники ще трьох провінцій були такими: у Цзянсу випуск зменшився на 3% р./р. (до 72 млн т), у Шаньсі – на 1% (до 41 млн т), у Хубей – на 3% (до 22 млн т). Лише у Аньхой на 2% р./р. збільшили виробництво – до 23 млн т.

Такі показники зумовлені, зокрема, прагненням китайської влади досягти цілей з декарбонізації, зауважує видання. Уряд Китаю вирішив продовжити політику обмеження виробництва сталі. У 2021 році обсяги виплавки сталі в Китаї зменшилися на 2,8% р./р. – до 1,035 млрд т. Тенденція зберігається і цього року.

Також на китайських виробників сталі вплинули карантинні обмеження, проблеми в секторі нерухомості та будівництві. Дія цих факторів посилилася в березні 2022-го, що зменшило внутрішній попит.

Нагадаємо, що експорт сталі з Китаю у серпні 2022-го становив 6,15 млн т, що на 21,8% більше в річному обчисленні та на 7,8% менше, ніж у попередньому місяці. Скорочення показника зумовлене низьким попитом на зарубіжних ринках. Імпорт сталі в Китай у серпні 2022-го знизився на 15,8% р./р. – до 839 тис. т.

Китай у січні-липні 2022 року скоротив видобуток залізної руди на 3,3%.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Туреччина в січні збільшила імпорт брухту на 36% р./р.

Попит на імпортну сировину зріс завдяки збільшенню виробництва сталі Металургійні підприємства Туреччини за підсумками січня 2024 року збільшили імпорт брухту на 36% у порівнянні з аналогічним місяцем

Страхування Unity Facility в морському коридорі розширено на всі вантажі

Можливість страхування вантажів вже доступна й збільшує цей механізм втричі Механізм страхування перевезень зерна Unity Facility українським морським коридором, який діє з листопада 2023 року, з лютог

bottom of page