top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Виробники сталі Канади закликають уряд підтримати галузь

Частка офшорного імпорту до країни збільшилась на 20% із 2014 по 2022 роки

Канадська асоціація виробників сталі (CSPA) закликала федеральний уряд Канади до швидких дій, аби захистити конкурентоспроможність металургійної галузі країни та зберегти робочі місця. Про це повідомляється в пресрелізі організації.

Асоціація звертає увагу на зростання офшорного імпорту на канадські ринки сталі, а також на дії ключових партнерів країни для підтримки своєї промисловості у глобальних перегонах за залучення кліматичних інвестицій.

За словами Кетрін Кобден, президента і гендиректорки CSPA, виробництво сталі є критично важливим компонентом економіки країни. Вона підкреслила: у той час, коли канадські виробники інвестують у скорочення викидів вуглецю, які планується зменшити щонайменше на 6 млн т до 2030 року, вони швидко втрачають частку ринку через офшорний імпорт (із юрисдикцій, які практикують нечесні методи торгівлі).

Згідно із заявою асоціації, офшорний імпорт до Канади значно зріс, його частка ринку збільшилась із 19% у 2014 році до 39% у 2022-му. Канадські виробники все ще програють країнам, які в минулому застосовували нечесну торговельну практику.

Окрім того, CSPA звертають увагу на те, що уряди США та інших країн активно рухаються до залучення кліматичних інвестицій та підтримки промисловості.

«Щоб залишатися конкурентоспроможними та розвивати наше кліматичне лідерство, ми закликаємо уряд прийняти промислову стратегію, яка є всеосяжною в інвестиційній підтримці, встановлює пріоритет на використання сучасної сталі з низьким вмістом вуглецю, вживає додаткових заходів для подальшого покращення нашого торговельного захисту та підтримує режими ціноутворення на викиди вуглецю таким чином, щоб уможливити інвестиції в декарбонізацію в Канаді, а не загрожувати їм», – зокрема, зауважила Кетрін Кобден.

Виробники сталі Канади також надали вісім детальних рекомендацій стосовно бюджету на 2023 рік, аби відповісти на виклики щодо конкурентоспроможності галузі, зокрема щодо створення нового попиту на «зелену» сталь місцевого виробництва та інвестиції в додаткові рішення з декарбонізації.

Зауважимо, що Канадська асоціація виробників сталі представляє канадську сталеливарну та трубну промисловість.

Нагадаємо, США оголосили, що спрямують гранти загальною сумою $6 млрд на прискорення проєктів декарбонізації в енергоємних галузях, таких як виробництво сталі, алюмінію та цементу та інших. Водночас Німеччина має намір запустити програму субсидування скорочення викидів для промисловості у квітні поточного року.

Лідери ЄС у лютому поточного року погодилися, що повинні дозволити адресну, тимчасову та пропорційну підтримку, аби забезпечити майбутнє Європи як виробничої бази для екологічно чистих технологій і протистояти конкуренції США та Китаю. Зокрема, Єврокомісія запропонувала пом’якшити правила держдопомоги для інвестицій у відновлювану енергетику, декарбонізацію промисловості або транспортні засоби з нульовим рівнем викидів.

2 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Kommentare


bottom of page